رفع گرفتگی لوله فاضلاب توسط قیر

رفع گرفتگی لوله فاضلاب توسط قیر با خدمات رشیدی

در این مقاله رفع گرفتگی لوله فاضلاب توسط قیر را به شما یاد خواهیم داد. گرفتکی لوله ها همیشه چالش‌های خود را داشته و حالا شما فرض کنید این گرفتگی توسط قیر بوجود آمده باشد! در اقلب موارد گرفتگی لوله‌ها در ساحتمان هایی که در حال بازسازی و ساختو ساز یا در حال آب بندی کردن کف تولت آشپرخانه یا مکان‌های دیگر توسط قیر هستند رخ می‌دهد.

اما سوال اصلی این است که آیا رفع گرفتگی لوله فاضلاب توسط قیر امکان پذیر است؟ همچنین در صورتی که شما به دنبال رفع بوی بد چاه فاضلاب و باز کردن لوله توالت فرنگی و فاضلاب چیست ؟ هستید می‌توانید به مقاله های ما سر بزنید.  جواب این سوال بله است، برای دریافت پاسخ چگونگی رفع گرفتگی لوله فاضلاب توسط قیر در ادامه مقاله همراه ما باشید.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب توسط قیر با فنر برقی

رفع گرفتگی لوله فاضلاب توسط قیر با فنر برقی

یکی از روش‌های رفع گرفتگی لوله فاضلاب توسط قیر استفاده از فنر برقی می‌باشد. که این روش توسط افراد متخصص صورت می‌گیرد. در این روش فاکتورهایی مانند میزان قیر جنس بافت قیر و شکل لوله مورد برسی قرار می‌گیرد و با استفاده از دستگاه فنر برقی در حالت چرخشی و دورانی دستگاه را وارد لوله می‌کنند که این کار باعث از بین رفتن انسداد قیر و باز شدن لوله می‌شود.

همچنین شرکت‌های لوله بازکنی و تخلیه چاه با استفاده از ابزار های مخصوص و پیشرفته می‌توانند خیلی راحت مشکل گرفتگی لوله‌های شما را حل کنند برای دریافت مشاوره رایگان شما می‌توانید با شماره تلفن 09125850680 تماس بگیرید.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب توسط قیر با استفاده از بنزین یا نفت

رفع گرفتگی لوله فاضلاب توسط قیر با استفاده از بنزین یا نفت

امکان پاک کردن قیر به وسیله آب و دیگر روش‌ها مشابه حتی در زمانی که قیر مجود در لوله ها به صورت کامل خشک نشده باشد وجود ندارد و بهتر است شما از موادی که توانایی شستشوی قیر را دارند استفاده کنید تا قیر موجود در لوله‌ها به صورت کامل تخلیه شود. شما می‌توانید با استفاده از بنزین و نقت این مشکل را حل کنید. بنزین و نفت توانایی حل کردن قیر در خود را دارا می‌باشند و با استفاده از این دو محلول مشکل لوله های شما رفع می‌شود.

در صورتی که شما امکان استفاده از بنزین و نفت را ندارید تینر گزینه خوبی می‌تواند باشد. برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب توسط قیر ابتدا مقدار زیادی نفت را به درون لوله ریخته و با استفاده از یک میله با قطر مناسب سعی کنید قیرهای وجود را به سمت بیرون هدایت کنید. توجه داشته باشید که استفاده از نفت برای شما در این روش به صرفته تر است.

خطر نشتی هنگام رفع گرفتگی لوله فاضلاب توسط قیر با حلال ها

شما باید به این تکته توجه داشته باشید که استفاده کردن از حلال‌هایی مانند نقت و بنزین علاوه بر در دسترس نبودن باعث خرابی هایی در لوله ساختمان نیز می‌شود از آنجایی که در لوله‌ها اتصالات به وسیله چسب آب بندی می‌شود. باعث حل شدن چسب آب بندی اتصالات لوله ساختمان شما شده و به موجب این امر خرابی لوله ها، کندن زمین و تخریب را به همراه دارد. در ادامه مقاله بهترین روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب را به شما معرفی می‌کنیم.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب توسط قیر در تهران

رفع گرفتگی لوله فاضلاب توسط قیر در تهران

در این مقاله راه کار هایی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب توسط قیر به شما آموزش دادیم اما در صورت کار ساز نبودن و با توجه به آسیب دیدن لوله‌‌ها توسط حلال ها بهترین و مرقون به صرفه‌ ترین روش تماس با یک شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه می‌باشد.

شرکت خدمات رشیدی با بیش از 10 سال سابقه کار درخشان استفاده از نیرو های مجرب،قیمت ارزان و استفاده از نرخ های اتحادیه، خدمات رسانی 24 ساعته در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می‌باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر مشاوره رایگان و ثبت درخاست خدمات لوله بازکنی و کلیه خدمات مرتبط با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.