باز کردن لوله توالت فرنگی

آموزش باز کردن لوله توالت فرنگی

آموزش باز کردن لوله توالت فرنگی

باز کردن لوله توالت فرنگی یکی از مسائل رایج در خانه‌ها و ساختمان‌ها است که ممکن است هر لحظه رخ دهد. لوله توالت فرنگی یکی از مهمترین بخش‌های سیستم بهداشتی خانه یا ساختمان است که وظیفه جمع‌آوری پسماندهای حاوی مواد بیوشیمیایی را دارد و در صورت بروز مشکل در آن، می‌تواند باعث ایجاد مشکلات جدی در ساختمان شود.

در بسیاری از موارد، لوله توالت فرنگی به دلایلی مانند انسداد، تراکم و یا شکستگی، از کار می‌افتد و باعث مشکلاتی مانند نشت، بوی نامطبوع و یا حتی آلودگی هوا می‌شود. در چنین مواقعی، باز کردن لوله توالت فرنگی برای حل مشکل یکی از کارهای ضروری است که باید به درستی انجام شود.

در این مقاله، به بررسی مراحل و روش‌های باز کردن لوله توالت فرنگی می‌پردازیم. در ابتدا، به توضیح علل مشکلات لوله توالت فرنگی و نحوه پیشگیری از آن‌ها پرداخته می‌شود. سپس، مراحل باز کردن لوله توالت فرنگی با استفاده از ابزارهای مختلف مانند پمپ و فنر دستی و یا استفاده از مواد شیمیایی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

باز کردن لوله توالت فرنگی با ریختن آب گرم

باز کردن لوله توالت فرنگی با ریختن آب گرم

شاید اولین چیزی که در باز کردن لوله توالت فرنگی به فکر شما برسد ریختن آب گرم باشد. ابتدا یک سطل را پر آب گرم کرده و در توالت خالی کنید. سپس چند دقیقه صبر کنید. در صورتی که آب ریخته شده تخلیه شد، نشان دهنده کار ساز بودن این روش است.

باز کردن لوله توالت فرنگی با آویز لباس

باز کردن لوله توالت فرنگی با آویز لباس

با کمک این روش شما می‌توانید به راحتی گرفتگی توالت فرنگی رفع کنید. ابتدا یک آویز آهنی لباس را برداشته و آویز را صاف کرده و ته آن به صورت قلاب درست کنید. برای جلوگیری از آسیب رساندن آویز به لوله ته آن را با یک پارچه نازک بپوشانید. سپس آویز را به درون لوله برده و سعی کنید گرفتگی را آزاد کنید.

باز کردن لوله توالت فرنگی با محلول های خانگی

فرقی ندارد دستشویی شما ایرانی و یا فرنگی باشد شما با استفاده از این روش می‌توانید 90 درصد گرفتگی‌های لوله را رفع کنید. شما برای این محلول تنها به جوش شیرین و سرکه نیاز دارید.

برای ساخت این محلول ابتدا یک فنجان آب را با نصف فنجان سرکه ترکیب کنید سپس با نصف فنجان جوش شیرین داخل کاسه توالت ریخته و 30 دقیقه به محلول زمان دهید.

باز کردن لوله توالت فرنگی با تلمه دستی

باز کردن لوله توالت فرنگی با تلمبه دستی

یکی از روش‌های باز کردن لوله استفاده کردن از روش سنتی یعنی استفاده کردن از تلمبه‌های دستی می‌باشد. اقلب افراد در استفاده از تلمبه دستی اشتباه می‌کنند. برای این کار از تلمبه دستی های نرم استفاده کنید تا بتوانید از ورود و خروج اب به درون لوله جلوگیری کنید.

شما می‌وانید برای انجام بهتر این کار تلمبه را درون کاسه قرار داده و سپس روی آن آب داغ بریزید.

باز کردن لوله توالت فرنگی با فنر دستی

باز کردن لوله توالت فرنگی با فنر دستی

در صورتی که روش‌های قبل برای شما کار ساز نبود، شما می‌توانید با استفاده از فنرهای دستی مشکل گرفتگی توالت فرنگی خود را حل کنید.

به این مورد توجه داشته باشید که فنرهای دستی را از جای معتبر خریداری کنید تا جنس فنر آسیبی به لوله های توالت وارد نکند.

برای باز کردن لوله با استفاده از فنر دستی کافی است فنر را به داخل لوله فرو برده و در صورتی که به مانعی برخورد کردید با چرخاندن فنر گرفتگی را رفع کنید. توجه داشته باشید هرگز فنر را با فشار زیاد به داخل لوله هل ندهید. (خطر آسیب جدی به لوله)

تماس گرفتن با شرکت معتبر لوله بازکنی توالت فرنگی

تماس گرفتن با شرکت معتبر لوله بازکنی توالت فرنگی

در صورتی که مشگل گرفتگی توالت فرنگی شما با روش های بالا حل نشد، شرکت خدمات رشیدی با بیش از 10 سال سابقه کار درخشان، استفاده از نیرو های مجرب، خدمات رسانی 24 ساعته در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می‌باشد. برای دریافت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.