رفع بوی بد چاه فاضلاب

رفع بوی بد چاه فاضلاب همیشه یکی از مشکلاتی است که افراد خانه دار با آن سر و کله میزنند. این مشکل اقلب در ساختمان های اپارتمانی رخ می‌دهد. در ادامه مقاله 5 راه موئثر برای رفع بوی بد چاه فاضلاب را به شما آموزش می‌دهیم.

دلیل بوی بد چاه فاضلاب چیست؟

دلیل بوی بد فاضلاب چیست؟

 

بوی بد فاضلاب‌ها به دلیل وجود گاز های سمی سولفید هیدروژن است این بو ها ممکن است به طور دائم و یا فقط در زمان خاصی به مشام برسد.

تماس مستقیم با این گاز های نام برده شده می‌تواند یاعث بروز مشکلات جدی برای سیستم تنفسی و یا حتی موجب مرگ شوند. بوی فاضلاب می‌تواند بویی شبیه به تخم مرغ گندیده، ماهی و یا لاشه گندیده را داشته باشد و باعث آذار خود و اهالی ساختمان شود. برای آموزش رفع بوی بد چاه فاضلاب با ما همراه باشید.

چگونه بوی بد فاضلاب را از بین ببریم؟

  • ترکیب همیشگی آب سرکه و جوش شیرین

ترکیب همیشگی آب سرکه و جوش شیرین

 

ترکیب سرکه و جوش شیرین کارایی‌های زیادی دارد که یکی از این کارایی ها رفع بوی بد چاه فاضلاب می‌باشد.

ابتدا آب را با 200 میلی لیتر سرکه اضافه کنید و سپس 100 گرم جوش شیرین به محلول اضافه کنید. 30 دقیقه به محلول برای رفع بوی بد چاه فاضلاب زمان دهید. سپس با آب جوش محلول را بشورید.

  • ترکیب نمک یح و لیمو برای رفع بوی بد چاه فاضلاب

استفاده از نمک یخ و لیمو برای از بین بردن پس مانده های مواد غذایی مانده در فاضلاب مؤثر است. ابتدا تکه های یخ هارا به اطراف بریزید و سپس نمک را به داخل لوله فاضلاب بریزید و در نهایت مقداری پوست لیمو اضافه کنید.

  • رفع بوی بد با استفاده از  آب و مخمر

ترکیب آب و مخمر اقلب برای رفع بوی بد چاه فاضلاب کارساز است. ابتدا یک فنجان آب جوش را با یک بسته مخمر ترکیب کرده و کاملاً حل کنید.

محلول درست شده را به درون فاضلاب بریزید و تمام شب را به آن زمان دهید. ترفند استفاده از آب و مخبر را میتوانید برای حمام و رخشویی نیز استفاده کنید.

  • ترکیب جوش شیرین و سرکه سفید

ترکیب جوش شیرین و سرکه سفید

 

ترکیب سرکه سفید و جوش شیرین مشابه گزینه اول اما با کمی تفاوت است. ابتدا یک فنجان جوش شیرین را درون فاضلاب ریخته. (ابتدا از تازه بودن جوش شیرین اطمینان حاصل فرمایید.)

سپس یک سرکه سفید را اضافه کنید و 15 دقیقه صبر کنید. توجه داشته باشید که این روش برای از بین بردن بوی بد آشپرخانه قابل استفاده است.

علت بوی فاضلاب ماشین لباسشویی

از آنجایی که ماشین های لباسشویی در آشپزخانه قرار دارند. بوی فاضلاب لباسشویی ها به دلیل رسوبات فاضلاب آشپزخانه بوجود می‌آید. این رسوبات معمولاً شامل پسنماند مواد غذایی، چربی، جرم و روغن می‌باشد.

بهترین روش از بین بردن بوی فاضلاب

بهترین روش از بین بردن بوی فاضلاب

در صورتی که روش‌های بالا برای از بین بردن بوی فاضلاب کارساز نبود شما باید با یک شرکت معتبر خدمات تخلیه چاه فاضلاب برای حل مشکل تماس بگیرید. شرکت خدمات رشیدی با بیش از 10 سال سابقه کار درخشان و استفاده از نیروهای مجرب آماده ارائه خدمات ویژه به شما مشتریان عزیز می‌باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.