• 09125850680
 • تهران _ رباط کریم و شهر پرند

تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند

شرکت تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند

شرکت تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرندشرکت‌های زیادی باشند ک ادعای خدمات رسانی تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند را دارند. از نمونه بهترین شرکت تخلیه چاه و فاضلاب پرند شرکت خدمات رشیدی است که با بیش از 10 سال سابقه کار درخشان، استفاده از نیرو های مجرب، استفاده از بروز ترین تجهیزات، مشاوره رایگان، خدمات رسانی به صورت شبانه روزی 24 ساعته در 7 روز هفته را دارا می‌باشد. شرکت تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند، آماده ارائه هر نوع خدمات مربوط به تخلیه بوده و خدمات نوین، به موقع با بهترین قیمت را عرضه می‌سازد. با خدمات رشیدی همراه باشید.

نشانه های پر شدن چاه فاضلاب

نشانه های پر شدن چاه فاضلاب
تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند

یکی از مشکلاتی که گاها رخ می‌دهد؛ پر شدن چاه فاضلاب است. مشکلی که زندگی روزمره را دچار اختلال کرده و دردسرهای زیادی می‌آفریند. اما ممکن است گاهی به دلیل بی اطلاعی متوجه نشوید چاه پر شده است. ناگهان متوجه شده و می‌بینید به دردسر بزرگی افتاده اید.

دردسری که بیرون آمدن از آن به دست شرکت های فعال در حوزه تخلیه چاه قابل حل است. اکنون شرکت های زیادی اقدام به این کار نموده اند که از آن جمله می‌توان به شرکت تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند اشاره کرد. به محض ظهور این نشانه ها و علائم که از پر شدن چاه فاضلاب حکایت دارند؛ می‌‍توانید با شرکت تماس حاصل نموده و چاره کار را از او بخواهید:

 • بوی بد

بوی بد یکی از نشانه های واضحی است که خبر از پر شدن چاه فاضلاب می‌دهد. بنابراین به محض رویت این نشانه و در اولین فرصت با شرکت تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند تماس برقرار کرده و راهکارهای لازم را از آن بخواهید. شرکت ما این کار را برایتان انجام می‌دهد.

 • ظهور نم در اطراف چاه

نشانه بعدی که به راحتی شما را از پر شدن چاه باخبر می‌کند؛ ظهور نم در اطراف چاه است. در صورتی که این نشانه را جدی نگیرید؛ مشکلات بدتری رخ خواهند داد.

 • تجمع حشرات

اگر متوجه جمع شدن حشرات در اطراف چاه فاضلاب شدید؛ یعنی اینکه چاهتان پر شده و باید هر چه سریع تر نسبت به تخلیه آن اقدام فرمایید.

 • به گوش رسیدن صدای آب

چاه فاضلاب اگر پر نباشد؛ هیچ صدای آبی از آن نشنیده و یا اگر بشنوید؛ این صدا بسیار ضعیف است. اما در صورت پر بودن چاه، صدای آب شدیدا به گوش می‌رسد. درست مثل صدای آبی که از ارتفاع بالا جریان دارد.

 • بالا زدن چاه فاضلاب

بالا زدن چاه فاضلاب شدیدترین و بدترین نشانه پر شدن چاه است. در صورت سکونت در منطقه پرند می‌توانید سریعا با شرکت تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند تماس گرفته و این مشکل را برطرف سازید.

بهترین خدمات تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند

بهترین خدمات تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند
تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند

تشخیص پر شدن چاه فاضلاب، به ویژه در ساختمان های شهری که در تهران واقع شده اند؛ برای همه ممکن نیست.

به این دلیل که چاه های فاضلاب در بخش های زیرین حفر گردیده و درب آنها نیز روی سطح زمین قرار ندارد. این درب، حداقل 5/0 متر با فاصله از زمین روی چاه واقع شده است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم پیش از اینکه دیر شده و چاه بالا بزند؛ یک بررسی کلی را از چاه فاضلاب انجام دهید.

البته این کار از وظایف شما نیست و بهتر است آن را بر عهده بهترین شرکت تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند بگذارید. شرکت ما با ارائه بهترین و جامع ترین خدمات تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند، این کار را انجام داده و گره از مشکلتان باز خواهد کرد.

سرویس کاران فعال در شرکت در محل بازدید حضور یافته و با بررسی چاه، به پر بودن یا پر نبودن چاه پی می برند. اگر چاه در حال پر شدن باشد؛ اقداماتی را در راستای تخلیه آن انجام می‌دهند. اگر نه، شما را از این موضوع مطلع نموده و خیالتان را آسوده می‌سازند.

با ما سریع ترین تخلیه چاه فاضلاب شبانه روزی شهرک صنعتی پرند را دریافت خواهید کرد. یعنی حتی در روزهای تعطیل و در تمام ساعات هم امکان برقراری تماس با شرکت وجود داشته و سرویس کاران نیز به محض تماس در محل حضور می‌یابند. پس محدودیتی بابت ارائه خدمات وجود ندارد.

تخلیه چاه چگونه صورت می گیرد؟

تخلیه چاه چگونه صورت می گیرد؟
تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند

مجموعه ما که به عنوان شرکت تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند فعالیت دارد؛ عملیات تخلیه چاه را با تکیه بر ابزارهای مناسب و همینطور نیروهای انسانی توانمند و مجرب انجام می‌دهد. اما نوین ترین تجهیزات تخلیه چاه فاضلاب که توسط شرکت به کار برده شده و منجر به تخلیه بهینه انواع چاه فاضلاب گردیده اند؛ عبارتند از: تانکرهای شش، دوازده و هجده هزار لیتری و ماشین های تخلیه.

این تانکرها و ماشین ها به کمک پمپ های لجن کش و مکنده ساکشن کار می‌کنند. همچنین نیروهای انسانی نیز به لایروبی چاه پرداخته و مواد جامد از قبیل مو، چربی، مواد پلاستیکی و فضولات را خارج می‌سازند. بدین ترتیب راه چاه باز شده و مشکل گرفتگی و پر شدن آن حل خواهد شد. البته در برخی مواقع، پس از لایروبی، کف تراشی چاه فاضلاب نیز صورت گرفته و از بروز مشکلات بعدی جلوگیری خواهد شد.

مدت زمان تخلیه چاه فاضلاب

مدت زمان تخلیه چاه فاضلاب
تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند

مدت زمان تخلیه چاه فاضلاب به عوامل متعددی وابسته است. یکی از این عوامل، شدت مشکل است. اگر کار از کار گذشته باشد و گرفتگی چاه بالا باشد؛ یقینا به زمان بیشتری برای تخلیه و لایروبی آن نیاز خواهد بود. اما اگر مشکل از شدت کمتری برخوردار باشد؛ این مدت زمان کمتر است.

در هر حال اگر مشکل را بر عهده شرکت تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند یعنی شرکت ما بگذارید، سعی می‌کنیم تا آن را در سریع ترین زمان ممکن حل کنیم. ما با تکیه بر نیروهای متخصص و ابزارهای پیشرفته، مدت زمان لازم برای تخلیه را کاهش داده ایم. این کار به طور میانگین بین یک الی دو ساعت طول کشیده و پس از آن، چاه دوباره جذب آب خواهد داشت.

عوامل موثر بر هزینه تخلیه چاه فاضلاب

عوامل موثر بر هزینه تخلیه چاه فاضلاب
تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند

فاکتورهای بسیاری وجود دارند که هزینه تخلیه چاه فاضلاب را تحت تاثیر قرار داده و آن را دچار نوسان کرده اند. ممکن است در برخی از مواقع، هزینه بیشتری را بابت این کار پرداخت کرده و در مواقع دیگر نیز هزینه کمتری را متحمل شوید. آنچه که می‌خواهیم بدانیم، این است که چه عواملی باعث افت هزینه یا افزایش آن خواهند شد؟ در ادامه به این عوامل اشاره نموده ایم:

 • نوع پمپ

گاهی سرویس کاران برای تخلیه چاه فاضلاب از پمپ های تک فاز استفاده کرده و گاهی نیز از پمپ های سه فاز لجن کش مدد می‌جویند. این عامل بر هزینه تخلیه چاه تاثیر نهاده و آن را دچار تغییر خواهد کرد.

 • حجم کار

مسلما هر چقدر حجم کار و سختی آن بیشتر باشد؛ هزینه نهایی بالاتر خواهد بود. علاوه براین مدت زمان انجام کار نیز بر این موضوع تاثیر نهاده و با افزایش مدت زمان، هزینه دچار افزایش خواهد شد.

 • تعداد سرویس ها

گاهی عمق گرفتگی چاه آنقدر زیاد است که با یک بار سرویس، مشکل آن حل نمی‌شود. بنابراین نیاز به تعداد سرویس های بیشتری برای حل کامل مشکل می‌باشد. در نتیجه این موضوع هم باعث می‌شود هزینه نهایی کار افزایش یابد.

 • قدمت تاسیسات فاضلاب

یقینا گرفتگی چاه در تاسیسات فاضلابی قدیمی که از قدمت بیشتری برخوردار هستند؛ عمیق تر بوده و تخلیه آن نیز کمی دشوارتر خواهد بود. همچنین ممکن است تاسیسات فاضلابی جدید با مشکل کمتری روبرو باشند؛ اما ساختار متفاوت تری داشته باشند که در این حالت، نیاز به استفاده از متدهای نوین بوده و این موضوع، هزینه را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 • نوع فاضلاب

تخلیه فاضلاب های شهری، فاضلاب های صنعتی و فاضلاب های خانگی، متفاوت بوده و هزینه آنها نیز با هم فرق دارد.

 • مقدار گرفتگی

بدون شک هزینه تخلیه چاه های فاضلابی که به گرفتگی عمیق دچار شده اند، نسبت به هزینه تخلیه چاه هایی که گرفتگی سطحی و یا جزئی دارند؛ بیشتر خواهد بود.

 • شیلنگ تخلیه

اگر برای تخلیه چاه فاضلاب، نیاز به استفاده از شیلنگ هایی با متراژ بالاتر باشد؛ هزینه بیشتر خواهد شد.

 • محل تخلیه

اگر محل تخلیه، جایی دور از مناطق شهری باشد، نیاز به حمل ابزارهای تخلیه و همینطور جابجایی نیروهای انسانی خواهد بود. این عوامل نیز هزینه نهایی را افزایش خواهند داد.

 • خدمات جانبی

اگر علاوه بر تخلیه چاه فاضلاب، خدمات جانبی دیگر مانند لایروبی چاه، کف تراشی، بازسازی و تراش چاه صورت گیرد؛ هزینه تغییر خواهد کرد.

ارزان ترین قیمت تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند

ارزان ترین قیمت تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند
تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند

اگر در پرند سکونت داشته و تا به حال جستجوی زیادی در رابطه با معتبرترین تخلیه چاه فاضلاب در شهرک صنعتی پرند انجام داده اید یا در پیدا کردن شماره تلفن تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند موفق نبوده اید؛ اکنون دیگر، زمان پایان این جستجوست.

چرا که مجموعه پیش رو به عنوان برترین شرکت تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند در خدمت شما سروران گرامی بوده و با وجود آن نیاز به هیچ جستجویی نخواهید داشت. با ما نه تنها خدمات سریع با بهترین کیفیت را دریافت کرده؛ بلکه موفق به دریافت ارزان ترین قیمت تخلیه چاه فاضلاب خواهید شد.

مراحل باز کردن لوله

مراحل باز کردن لوله

باز کردن لوله ها مراحل مختلفی دارند و گاهی ممکن است بسته به شرایط مراحل و روش لوله بازکنی متغیر باشد. به عنوان اولین مرخله برای باز کردن لوله‌ها شناسایی جنس لوله و شدت گرفتگی می‌باشد.

این مرحله از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا که مراحل بعدی اجرایی توسط تیم تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند وابسته به انتخاب صحیح کارشناسان می‌باشد. در صورت وجود اشتباه ممکن است در باز کردن لوله‌ها دچار مشکل شوید و باعث خرابی دیواره‌های لوله ساختمان و خسارت شود.

همچنین انتخاب روش درست تأثیر بسزایی در زمان و هزینه شما دارد. نیرو های تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند شرکت خدمات رشیدی با استفاده از تجارب خود به بهترین شکل ممکن مشکل گرفتگی لوله را حل خواهند کرد.

مرحله بعدی استفاده از شوینده‌های لوله بازکن است فرقی ندارد که گرفتگی لوله‌های شما چه مقدار باشد در هر صورت برای از بین بردن رسوبات سطحی از محلول‌های شوینده استفاده می‌شود.

در آخر تیم تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند نصبت به شرایط موجود و مقدار گرفتگی لوله از ابزارآلات و دستگاه‌ها استفاده می‌کنند. اما بر خلاف مرحله قبل در صورتی که گرفتگی لوله‌های شما سطحی باشد با استفاده از تلمبه و اگر گرفتگی لوله‌ها غیر سطحی باشند از دستگاه‌های پیشرفته ای مانند: واتر جت یا دستگاه تراکم هوا استفاده می‌شود.

تخلیه انواع چاه فاضلابی

تخلیه انواع چاه فاضلابی
تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند

ما نه تنها خدمات ارزان و بهینه ای را برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته ایم؛ بلکه اقدام به تخلیه انواع چاه فاضلابی خواهیم کرد. مانند:

 • تخلیه چاه جذبی

زمین هایی که از خرده سنگ یا شن و ماسه پر شده اند؛ بهترین مکان برای حفر چاه جذبی به شمار می‌آیند. در واقع این عناصر از قابلیت جذبی برخوردار بوده و باعث می‌شوند چاه، آب و فاضلاب را به سرعت جذب نماید.

این چاه را نباید در محلی که خاک رس وجود دارد؛ حفر نمود؛ چون این خاک، آب و فاضلاب را جذب نکرده و باعث پر شدن سریع چاه می‌شود. چاه جذبی از بخش های مختلفی تشکیل یافته است.

مانند: میله، انباره و گلدانی. میله به بدنه اصلی چاه اطلاق می‌گردد. گلدانی، جایی است که لوله های فاضلابی به چاه اتصال می‌یابند. انباره نیز گنبدی شکل بوده و به فضای انتهای چاه اشاره دارد.

 • تخلیه چاه سپتیک

چاه سپتیک، آب و فاضلاب را به خود جذب نمی‌کند، بلکه آنها را در خود حبس می‌نماید. در واقع این چاه مانند انبار عمل کرده و پس از پر شدن، تخلیه چاه صورت می‌گیرد.

مصالحی که برای ساخت این چاه استفاده می‌گردند، دارای جنس بتنی یا جنس های مقاوم بوده و از ویژگی هایی مثل ضد خوردگی و ضد نفوذ برخوردار می‌باشند. این چاه ها نسبت به چاه های جذبی دارای مضرات کمتری بوده و آسیبی به سفره های آب زیرزمینی وارد نخواهند کرد.

تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند
برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب

آموزش خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب

تخلیه چاه فاضلاب پرند

تخلیه چاه فاضلاب پرند

لوله بازکنی شهرک صنعتی پرند

لوله بازکنی شهرک صنعتی پرند

تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند

تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند

تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی نصیرآباد

تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی نصیرآباد

تخلیه چاه فاضلاب آدران

تخلیه چاه فاضلاب آدران

لوله بازکنی آدران

لوله بازکنی آدران

لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد

لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد

بهترین شوینده برای باز کردن لوله

بهترین شوینده برای باز کردن لوله