• 09125850680
 • تهران _ رباط کریم و شهر پرند

لوله بازکنی در رباط کریم

لوله بازکنی فوری در رباط کریم

خدمات لوله بازکنی در رباط کریم 

در این مقاله به موضوع، لوله بازکنی در رباط کریم میپردازیم. لوله باز کنی فوری با پمپ تراکم هوا، که از هوای فشرده برای از بین بردن گرفتگی از طریق انفجار هوا تشریح میگردد؛ این دستگاه گرفتگی و آشغال‌های درون لوله را با فشار هوا به حرکت در می‌آورد و به این وسیله باعث رفع گرفتگی و از بین رفتن آن می‌شود.

در صورتی که اشیاء خاص، سنگ و خاک از دلایل گرفتگی لوله باشند، از بکارگیری دستگاه فشار هوا جهت عملیات لوله بازکنی خودداری نمایید. معمولا چربی و موها باعت گرفتگی لوله می‌شود. متاسفانه این مواد به لوله‌های فاضلاب و سیفون ها معمولاََ در ساختمان های قدیمی که اغلب از جنس چدن هستند , و نه پلاستیک , آسیب می‌رسانند و باعث پوسیدگی و سوراخ شدن لوله‌ها می‌شود به یاد داشته باشید برای باز کردن لوله‌ها حتما به یک لوله بازکنی در رباط کریم  مراجعه کنید.

فواید تخلیه چاه به موقع

فواید تخلیه چاه به موقع

 • 1 افزایش طول عمر چاه فاضلاب:

 • هرچه قدر فاضلاب درون چاه مدت زمان کم تری درون چاه بماند دیواره لوله‌های شما کم تر خراب خواهند شد و باعث افزایش طول عمر چاه فاضلاب میشود.
 • 2 ریزش چاه:

 • ریزش چاه ها به دلیل انباشته شدن بیش از حد فاضلاب درون چاه است و شما با تخلیه به موقع و صحیح میتوانید از بروز این مشکل جلوگیری کنید.
 • 3 سر ریز شدن چاه فاضلاب:

 • موقعی که حجم چاه فاضلاب به حداکثر ظرفیت خود برسد، مابقی فاضلاب بالا می‌زند.
 • 4 رفع بوی بد فاضلاب:

 • ماندن فاضلاب باعث تولید گاز شده و بوی بدی تولید میکند و باعث رسوب بستن دیواره های چاه فاضلاب میشود.
 • 5 کاهش هزینه ها:

 • حوادثی که امکان دارد برای چاه فاضلاب شما رخ دهند مانند نشست درب چاه، ریزش دیواره ها و انباری چاه از جمله خطراتی هستند که شما می‌توانید با تماس با خدمات لوله بازکنی در رباط کریم و تخلیه چاه به موقع از وقوع آن جلوگیری کنید.

خدمات لوله بازکنی در رباط کریم

خدمات رشیدی در رباط کریم با استفاده از تجهیزات نوین لوله بازکنی در اسرع وقت به ساختمان شما مراجعه نموده و گرفتگی لوله‌های فاضلاب را از بین خواهد برد. حضور به موقع و بدون فوت وقت، استفاده از افراد باتجربه و به کارگیری تجهیزات نوین موجب باز شدن لوله در کمترین زمان ممکن خواهد شد.

خدمات لوله بازکنی رشیدی با بهره مندی از نیرو متخصص و تجهیزات پیشرفته به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات ویژه است. خدمات لوله بازکنی رشیدی به صورت 24 ساعته و شبانه روزی برای ساکنین پرند و رباط کریم قابل استفاده است. لوله بازکنی در رباط کریم با رعایت اصول و استاندارد کار انجام می‌شود.

تشخیص پر شدن چاه فاضلاب

از آنجا که اکثر چاه فاضلاب‌های شهر تهران در طبقات زیر زمین حفر شده و درب چاه ها با سطح زمین نیم متر فاصله دارد. به همین دلیل تشخیص گرفتگی برای افراد عادی بسیار دشوار و تقریبا غیر ممکن است.

شما می‌توانید با دیدن نشونه‌های احتمالی، پر شدن چاه فاضلاب خود را حدس بزنید. نشونه هایی مانند: انتشار بوی بد مخصوصاً در طبقات اول ساختمان, پر شدن ناگهانی حشرات موزی مانند سوسک‌ها, پر شدن چاه دستشویی از جمله نشونه‌هایی هستند که شما با دیدن آنها باید با یک شرکت لوله بازکنی در رباط کریم برای حل مشکل تماس بگیرید.

تاثیر تخلیه چاه در بهداشت و سلامت

تاثیر تخلیه چاه در بهداشت و سلامت

قطعاََ بهداشت تاثیر مستقیمی بر روی سلامت فردی و اجتماعی ما دارد. و طبق تحقیقات به عمل آمده باکتری های موجود در توالت بیش از 32 ملیون باکتری در هر 2 ثانتی متر است. و عدم تخلیه به موقع چاه فاضلاب می‌تواند مشکلات جدی برای سلامت شما به وجود آورد.

ضمن آنکه نظافت سرویس بهداشتی باید رعایت شود، تخلیه به موقع چاه نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شما میتوانید با تخلیه چاه به موقع از رشد و تکثیر میکروب‌ها و باکتری‌ها جلوگیری کنید. شما می‌توانید برای رفع این مشکل با لوله بازکنی در رباط کریم خدمات رشیدی با نازل ترین قیمت در ارتباط باشید.

چاه کمکی چیست؟

چاه کمکی چیست؟

حفر چاه کمکی زمانی انجام می‌شود که چاه شما ظرفیت ورودی را دارد ولی به دلیل اینکه میزارن مورودی فوضولات به داخل چاه زیاد است و چاه زمان کافی برای تخلیه شدن را ندارد. در واقع چاه کمکی پشتیبان چاه اصلی است و برای زمان دادن به چاه اصلی میباشد.

چاه کمکی در نزدیکی چاه اصلی حفر شده و پس از اتمام حفاری به وسیله یک لوله انتقال از چاه اصلی که پر شده به چاه کمکی مایعات انتقال پیدا می‌کنند. در این روش نیازی به تخلیه فوضولات از طریق دستگاه مکنده وجود ندارد و دردسر کمتری برای ساکنین اطراف به وجود می‌آورد.

روش حفر چاه کمکی روش مرسومی نیست و برای انجام این کار شما باید با تماس به متخصصان و دریافت مشاوره های لازم برای امکان پذیر بودن از حفر چاه کمکی اطمینان حاصل کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی با پشتیبانی 24 ساعته شما می‌توانید با شماره 09125850680 تماس بگیرید.

شماره لوله باز کنی در رباط کریم

شماره لوله باز کنی در رباط کریم

با شماره لوله بازکنی در رباط کریم شما می‌توانید در مورد مشکلاتی که ممکن است در ساختمان محل کار یا زندگی شما اتفاق بیفتد حق انتخاب داشته باشید و جلوگیری کنید. احتمالا گرفتگی و ترکیدگی لوله‌ها و پر شدن چاه فاضلاب آخرین انتخاب شما خواهد بود. حضور نیرو متخصص لوله بازکن رشیدی در محل مورد نظر موجب تسریع در روند رفع انسداد لوله های فاضلاب خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی می‌توانید با نیرو های ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی در رباط کریم
برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب

آموزش خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب

تخلیه چاه فاضلاب پرند

تخلیه چاه فاضلاب پرند

لوله بازکنی شهرک صنعتی پرند

لوله بازکنی شهرک صنعتی پرند

تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند

تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند

تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی نصیرآباد

تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی نصیرآباد

تخلیه چاه فاضلاب آدران

تخلیه چاه فاضلاب آدران

لوله بازکنی آدران

لوله بازکنی آدران

لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد

لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد

بهترین شوینده برای باز کردن لوله

بهترین شوینده برای باز کردن لوله