• 09125850680
 • تهران _ رباط کریم و شهر پرند

لوله بازکنی در رباط کریم

لوله بازکنی فوری در رباط کریم

خدمات لوله بازکنی در رباط کریم 
لوله بازکنی در رباط کریم

در این مقاله به موضوع، لوله بازکنی در رباط کریم میپردازیم. لوله باز کنی فوری با پمپ تراکم هوا، که از هوای فشرده برای از بین بردن گرفتگی از طریق انفجار هوا تشریح میگردد؛ این دستگاه گرفتگی و آشغال‌های درون لوله را با فشار هوا به حرکت در می‌آورد و به این وسیله باعث رفع گرفتگی و از بین رفتن آن می‌شود.

در صورتی که اشیاء خاص، سنگ و خاک از دلایل گرفتگی لوله باشند، از بکارگیری دستگاه فشار هوا جهت عملیات لوله بازکنی در رباط کریم خودداری نمایید. معمولا چربی و موها باعت گرفتگی لوله می‌شود. متاسفانه این مواد به لوله‌های فاضلاب و سیفون ها معمولاََ در ساختمان های قدیمی که اغلب از جنس چدن هستند , و نه پلاستیک , آسیب می‌رسانند و باعث پوسیدگی و سوراخ شدن لوله‌ها می‌شود به یاد داشته باشید برای باز کردن لوله‌ها حتما به یک لوله بازکنی در رباط کریم مراجعه کنید. همچنین در صورتی که شما به دنبال تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم هستید می‌توانید به مقاله ما سر بزنید.

فواید تخلیه چاه به موقع

فواید تخلیه چاه به موقع

 • 1 افزایش طول عمر چاه فاضلاب:

 • هرچه قدر فاضلاب درون چاه مدت زمان کم تری درون چاه بماند دیواره لوله‌های شما کم تر خراب خواهند شد و باعث افزایش طول عمر چاه فاضلاب میشود.
 • 2 ریزش چاه:

 • ریزش چاه ها به دلیل انباشته شدن بیش از حد فاضلاب درون چاه است و شما با تخلیه به موقع و صحیح میتوانید از بروز این مشکل جلوگیری کنید.
 • 3 سر ریز شدن چاه فاضلاب:

 • موقعی که حجم چاه فاضلاب به حداکثر ظرفیت خود برسد، مابقی فاضلاب بالا می‌زند.
 • 4 رفع بوی بد فاضلاب:

 • ماندن فاضلاب باعث تولید گاز شده و بوی بدی تولید میکند و باعث رسوب بستن دیواره های چاه فاضلاب میشود.
 • 5 کاهش هزینه ها:

 • حوادثی که امکان دارد برای چاه فاضلاب شما رخ دهند مانند نشست درب چاه، ریزش دیواره ها و انباری چاه از جمله خطراتی هستند که شما می‌توانید با تماس با خدمات لوله بازکنی در رباط کریم و تخلیه چاه به موقع از وقوع آن جلوگیری کنید.

لوله بازکنی شبانه روزی و فوری در رباط کریم

لوله بازکنی شبانه روزی و فوری در رباط کریم

لوله بازکنی فوری یکی از خدمات مورد نیاز در صنعت لوله کشی و تاسیسات است که به صورت شبانه روزی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. این خدمات برای برطرف کردن مشکلات لوله‌های فاضلاب، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، لوله‌های آب و گاز و… ارائه می‌شود. لوله بازکنی فوری، به معنای ارائه خدمات با سرعت و دقت بالا است که در موارد اضطراری مانند ترک لوله، باعث جلوگیری از خسارت بیشتر به مالکان و ساکنین می‌شود.

خدمات لوله بازکنی در رباط کریم به صورت حرفه‌ای توسط تیم‌ مجرب خدمات رشیدی و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و فن آوری روز، ارائه می‌شود. با استفاده از روش‌های متنوع و مختلف، مانند استفاده از تجهیزات هیدروجت و دستگاه‌های فشار قوی، بسته به نوع و شدت مشکل موجود در لوله، به صورت ایمن و با کیفیت، مشکل را برطرف می‌کنند. همچنین، برای جلوگیری از تکرار مشکل، مشتریان می‌توانند با استفاده از خدمات پیشگیری، مثل تمیز کردن سیستم‌های لوله کشی، از خدمات تخصصی و حرفه‌ای برخوردار شوند.

در نتیجه، لوله بازکنی فوری به عنوان یک خدمات مهم و ضروری برای برطرف کردن مشکلات لوله‌های مختلف، به امری پرطرفدار تبدیل شده است. اما در انتخاب ارائه دهنده این خدمات، مشتریان باید به مسائلی مانند تجهیزات استفاده شده، کیفیت خدمات، نحوه پاسخگویی به مشکلات لوله، خدمات رسانی شبانه روزی و پشتیبانی توجه داشته باشید.

خدمات لوله بازکنی در رباط کریم

خدمات رشیدی در رباط کریم با استفاده از تجهیزات نوین لوله بازکنی در اسرع وقت به ساختمان شما مراجعه نموده و گرفتگی لوله‌های فاضلاب را از بین خواهد برد. حضور به موقع و بدون فوت وقت، استفاده از افراد باتجربه و به کارگیری تجهیزات نوین موجب باز شدن لوله در کمترین زمان ممکن خواهد شد.

خدمات لوله بازکنی رشیدی با بهره مندی از نیرو متخصص و تجهیزات پیشرفته به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات ویژه است. خدمات لوله بازکنی رشیدی به صورت 24 ساعته و شبانه روزی برای ساکنین پرند و رباط کریم قابل استفاده است. لوله بازکنی در رباط کریم با رعایت اصول و استاندارد کار انجام می‌شود.

تاثیر تخلیه چاه در بهداشت و سلامت

تاثیر تخلیه چاه در بهداشت و سلامت

قطعاََ بهداشت تاثیر مستقیمی بر روی سلامت فردی و اجتماعی ما دارد. و طبق تحقیقات به عمل آمده باکتری های موجود در توالت بیش از 32 ملیون باکتری در هر 2 ثانتی متر است. و عدم تخلیه به موقع چاه فاضلاب می‌تواند مشکلات جدی برای سلامت شما به وجود آورد.

ضمن آنکه نظافت سرویس بهداشتی باید رعایت شود، تخلیه به موقع چاه نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شما میتوانید با تخلیه چاه به موقع از رشد و تکثیر میکروب‌ها و باکتری‌ها جلوگیری کنید. شما می‌توانید برای رفع این مشکل با لوله بازکنی در رباط کریم خدمات رشیدی با نازل ترین قیمت در ارتباط باشید.

تشخیص پر شدن چاه فاضلاب

از آنجا که اکثر چاه فاضلاب‌های شهر تهران در طبقات زیر زمین حفر شده و درب چاه ها با سطح زمین نیم متر فاصله دارد. به همین دلیل تشخیص گرفتگی برای افراد عادی بسیار دشوار و تقریبا غیر ممکن است.

شما می‌توانید با دیدن نشونه‌های احتمالی، پر شدن چاه فاضلاب خود را حدس بزنید. نشونه هایی مانند: انتشار بوی بد مخصوصاً در طبقات اول ساختمان, پر شدن ناگهانی حشرات موزی مانند سوسک‌ها, پر شدن چاه دستشویی از جمله نشونه‌هایی هستند که شما با دیدن آنها باید با یک شرکت لوله بازکنی در رباط کریم برای حل مشکل تماس بگیرید.

چاه کمکی چیست؟

چاه کمکی چیست؟

حفر چاه کمکی زمانی انجام می‌شود که چاه شما ظرفیت ورودی را دارد ولی به دلیل اینکه میزارن مورودی فوضولات به داخل چاه زیاد است و چاه زمان کافی برای تخلیه شدن را ندارد. در واقع چاه کمکی پشتیبان چاه اصلی است و برای زمان دادن به چاه اصلی میباشد.

چاه کمکی در نزدیکی چاه اصلی حفر شده و پس از اتمام حفاری به وسیله یک لوله انتقال از چاه اصلی که پر شده به چاه کمکی مایعات انتقال پیدا می‌کنند. در این روش نیازی به تخلیه فوضولات از طریق دستگاه مکنده وجود ندارد و دردسر کمتری برای ساکنین اطراف به وجود می‌آورد.

روش حفر چاه کمکی روش مرسومی نیست و برای انجام این کار شما باید با تماس به متخصصان و دریافت مشاوره های لازم برای امکان پذیر بودن از حفر چاه کمکی اطمینان حاصل کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی، سفارش خدمات لوله بازکنی در رباط کریم با پشتیبانی 24 ساعته شما می‌توانید با شماره 09125850680 تماس بگیرید.

روش خانگی باز کردن لوله ها

روش خانگی باز کردن لوله ها

لوله بازکنی در رباط کریم یکی از مشکلاتی است که برای بسیاری از خانواده‌ها اتفاق می‌افتد. مشکلات متعددی مانند گرفتگی فاضلاب، آب‌رسانی نامناسب و یا برخی از مشکلات دیگر ممکن است باعث شود که لوله‌ها بسته شوند و این موضوع باعث محدودیت در استفاده از امکانات آب و فاضلاب در خانه می‌شود.

در این مقاله، راهکارهایی برای لوله بازکنی در رباط کریم به صورت خانگی برای شما معرفی می‌کنیم که می‌تواند به شما کمک کند تا بدون استفاده از خدمات لوله بازکنی حرفه‌ای، این مشکل را حل کنید.

 1. استفاده از سدیم کربنات استفاده از سدیم کربنات یکی از راه‌های موثر برای لوله بازکنی است. برای این منظور، یک قاشق غذاخوری سدیم کربنات را در یک لیوان آب حل کنید و سپس آن را در لوله بریزید. ترکیب سدیم کربنات با مواد دیگر در داخل لوله، لوله را باز می‌کند.
 2. استفاده از لیمو و سرکه برای باز کردن لوله‌ها: استفاده از لیمو و سرکه یکی دیگر از راه‌های موثر برای لوله بازکنی در رباط کریم است. اینگونه که شما، یک پیمانه سرکه را با دو پیمانه آب مخلوط کرده و سپس یک لیمو را برش داده و در آن بریزید. این ترکیب را به لوله بریزید و برای حداقل یک ساعت در لوله بگذارید و سپس با آب داغ مواد را شستشو دهید.
 1. استفاده از محلول‌های لوله بازکن، محلول ها ترکیب یک  یا چند ماده شیمیایی است که برای باز کردن لوله استفاده می‌شود. شما می‌توانید این محلول‌ها را در فروشگاه‌های سوپرمارکت پیدا کنید. برای استفاده، پماد را در لوله ریخته و حداقل یک ساعت بگذارید تا کاملا جذب شود. سپس با آب داغ شستشو دهید.
 2. استفاده از خمیر دندان و سدیم بی‌کربنات برای باز کردن لوله شما می‌توانید از خمیر دندان و سدیم بی‌کربنات استفاده کنید. اینگونه که، خمیر دندان را در لوله بریزید و یک قاشق چای‌خوری سدیم بی‌کربنات به آن اضافه کنید. حداقل یک ساعت بگذارید تا محلول در داخل لوله کار کند. سپس با آب داغ شستشو دهید.
 3. استفاده از لوله بازکن‌های دستی اگر همه راهکارهای بالا برای لوله بازکنی در رباط کریم برای شما موثر نبود، می‌توانید از لوله بازکن‌های دستی استفاده کنید. این لوله بازکن‌ها با استفاده از قدرت فشار آب، لوله را باز می‌کنند. شما می‌توانید این لوله بازکن‌ها را در فروشگاه‌های لوازم خانگی و یا آنلاین تهیه کنید.

با توجه به راهکارهایی که در این مقاله برای لوله بازکنی در رباط کریم به صورت خانگی معرفی شد، می‌توانید به صورت ساده و ارزان، مشکلات لوله‌های خود را حل کنید. با این حال، در صورتی که مشکل شما حل نشد می‌توانید با شرکت خدمات رشیدی برای حل مشکل لوله بازکنی در رباط کریم و شهرهای اطراف تماس بگیرید.

شماره لوله باز کنی در رباط کریم

شماره لوله باز کنی در رباط کریم
لوله بازکنی در رباط کریم

با شماره لوله بازکنی در رباط کریم شما می‌توانید در مورد مشکلاتی که ممکن است در ساختمان محل کار یا زندگی شما اتفاق بیفتد حق انتخاب داشته باشید و جلوگیری کنید. احتمالا گرفتگی و ترکیدگی لوله‌ها و پر شدن چاه فاضلاب آخرین انتخاب شما خواهد بود. حضور نیرو متخصص لوله بازکن رشیدی در محل مورد نظر موجب تسریع در روند رفع انسداد لوله های فاضلاب خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی می‌توانید با نیرو های ما تماس بگیرید.

مضایای لوله بازکنی در رباط کریم

شرکت‌های لوله بازکنی به عنوان یکی از مهم‌ترین شرکت‌های خدماتی در حوزه ساختمانی، نقش مهمی دارند. با توجه به اهمیت این شرکت‌ها، مشتریان همواره به دنبال یافتن شرکتی هستند که توانایی ارائه خدمات با کیفیت، سرعت اجرای کار و تضمین رضایت مشتریان را داشته باشد.

در ادامه به بررسی مضایای یک شرکت لوله بازکنی خوب پرداخته شده است. مضایایی که شرکت باید داشته باشد تا بتواند اعتماد و رضایت مشتریان را جلب کند و به عنوان یک شرکت پایدار در بازار حضور داشته باشد.

مضایای لوله بازکنی در رباط کریم
لوله بازکنی در رباط کریم

چند مورد از مضایای یک شرکت لوله بازکنی در رباط کریم باید داشته باشد عبارتند از:

 1. سرعت و کیفیت اجرای کار: شرکت باید توانایی اجرای سریع و کیفیتی کارهای لوله بازکنی را داشته باشد.
 2. تجهیزات حرفه‌ای و دستگاه‌های مدرن: شرکت باید از تجهیزات و دستگاه‌های مدرن و حرفه‌ای برای انجام کارهای لوله بازکنی استفاده کند.
 3. تضمین کیفیت: شرکت باید اعلام کند که انجام کار با کیفیت و بهترین روش‌های ممکن است.
 4. تضمین رضایت مشتری: شرکت باید تضمین کند که مشتریان در نهایت رضایت کامل از خدمات ارائه شده خواهند داشت.
 5. تعرفه‌های مناسب و شفاف: شرکت باید تعرفه‌های مناسب و شفافی برای خدمات خود اعلام کند.
 6. تخفیفات ویژه: شرکت باید تخفیفات ویژه‌ای برای مشتریان جدید و دائمی خود ارائه دهد.
 7. حل مشکلات پس از خدمات: شرکت باید تضمین کند که در صورت وجود هرگونه مشکل پس از ارائه خدمات، این مشکلات به سرعت و با کیفیت حل خواهند شد.
 8. ارائه مشاوره فنی: شرکت باید توانایی ارائه مشاوره فنی به مشتریان خود را داشته باشد.
 9. ارتباط برقرار با مشتریان: شرکت باید توانایی برقراری ارتباط موثر و مستمر با مشتریان خود را داشته باشد.

دلایل گرفتن لوله در رباط کریم

گرفتگی لوله‌ها می‌تواند به دلایل متعددی اتفاق بیافتد. بعضی از اصلی‌ترین دلایل گرفتگی لوله‌ها رباط کریم عبارتند از:

 1. تشکیل رسوبات: در طول زمان، رسوبات از جمله آهن، کلسیم، مگنزیم و دیگر مواد معدنی در داخل لوله‌ها تجمع می‌یابند و باعث گرفتگی لوله‌ها می‌شوند. این رسوبات معمولاً به شکل چسبناک واکنش می‌کنند و می‌توانند در داخل لوله‌ها تجمع کرده و مسدود کننده آنها باشند.
 2. انسداد با عوامل زیستی: عوامل زیستی نیز می‌توانند باعث گرفتگی لوله‌ها شوند. برای مثال، تجمع جنس‌های زنده مانند باکتری‌ها، جوشکارها و آلژینات‌ها (ماده‌ای که توسط برخی از جانداران دریایی تولید می‌شود) می‌تواند باعث ایجاد انسداد در لوله‌ها شده و آنها را گرفته کند.
 3. رشد عفونت: رشد میکروارگانیسم‌ها مانند قارچ‌ها و باکتری‌ها در داخل لوله‌ها می‌تواند به ایجاد گرفتگی و انسداد لوله‌ها منجر شود.
 4. سایر عوامل: عوامل دیگری نیز می‌توانند به گرفتگی لوله‌ها دلیل شوند، مانند روغن‌ها، چربی‌ها، ذرات جامد، خاک و گرد و غبار که در لوله‌ها رسوب می‌گذارند و باعث انسداد آنها می‌شوند.

در نتیجه، دلایل گرفتگی لوله‌ها می‌تواند گوناگون باشد و بسته به شرایط خاص هر مورد، ممکن استفاده شده، می‌تواند تفاوت کند. این مسئله معمولاً در سامانه‌های لوله‌کشی در آب، فاضلاب، گاز، نفت، حرارت و سایر زیرساخت‌های لوله‌کشی رخ می‌دهد.

عواملی مانند عمر لوله‌ها، جنس لوله‌ها، شرایط آب، نوع مواد حمل شده و روش‌های نگهداری و تمیزکاری ممکن است بر روی گرفتگی لوله‌ها تأثیرگذار باشند. به‌طور مثال، لوله‌های آب یا فاضلاب در طول زمان ممکن است با تشکیل رسوبات آهن، کلسیم، مگنزیم و… گرفتگی کنند. همچنین، در صنایع نفت و گاز، رسوبات هیدروکربنی، خاک و آب درون لوله‌ها می‌توانند باعث انسداد و گرفتگی آنها شوند. علاوه بر این، استفاده نادرست از لوله‌ها مانند قرار گرفتن فشار بیش از حد، خم شدن لوله‌ها، نصب نامناسب تجهیزات و ورود جسم خارجی به داخل لوله نیز ممکن است به گرفتگی لوله‌ها منجر شوند و شمارا نیازمند به خدمات لوله بازکنی در رباط کریم بکنند.

هر چند که از انجام تمیزکاری، نگهداری و تعمیرات دوره‌ای لوله‌ها می‌تواند از ایجاد گرفتگی‌ها جلوگیری کند، اما در مواقعی که گرفتگی لوله‌ها اتفاق افتاده است، عملیات تخلیه، تمیزکاری، و یا حتی جایگزینی لوله‌ها ممکن است برای رفع مشکلات مرتبط با گرفتگی لوله‌ها لازم باشد. در هر صورت، تشخیص و رفع دلایل گرفتگی لوله‌ها توسط متخصصین و کارشناسان مجرب صورت گیرد. در صورتی که شما با مشکل لوله بازکنی در رباط کریم را دارید می‌توانید با شماره‌های وارد شده در سایت با ما تماس گرفته و درخاست انجام خدمات لوله بازکنی در رباط کریم بدهید کارشناسان ما در اسرع وقت به شما مراجعه می‌کنند.

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله
لوله بازکنی در رباط کریم

تشخیص ترکیدگی لوله به عنوان یک مشکل شایع در سیستم های لوله کشی در صنایع مختلف، از اهمیت بسیاری برخوردار است. برای تشخیص ترکیدگی لوله می توان از روش های مختلفی استفاده کرد:

 1. تست فشار:

 2. در این روش، فشار آب در داخل لوله افزایش داده می شود و سپس بررسی می شود که آیا فشار در داخل لوله ثابت باقی می ماند یا خیر. در صورتی که فشار در داخل لوله کاهش یابد، نشان دهنده ترکیدگی لوله است.
 3. تست رنگ:

 4. در این روش، رنگ در داخل لوله تزریق می شود و سپس بررسی می‌شود که آیا رنگ از جایی خارج می‌شود یا خیر. در صورت خروج رنگ از جایی دیگر از لوله، نشان دهنده ترکیدگی لوله است.
 5. استفاده از سیستم‌های الکترونیکی:

 6. در این روش، از سیستم‌های الکترونیکی مانند سنسورهای لیزری و فشار سنج ها برای تشخیص ترکیدگی لوله استفاده می شود. این سیستم‌ها با توجه به تغییرات فشار و جریان آب در داخل لوله، ترکیدگی را تشخیص می‌دهند.

به طور کلی، برای تشخیص ترکیدگی لوله و لوله بازکنی در رباط کریم بهتر است از چندین روش استفاده شود تا اطمینان حاصل شود که نتایج صحیح و دقیقی به دست  آیند. همچنین برای تشخیص ترکیدگی لوله‌ها ممکن است نیاز به باز کردن لوله ها و بررسی دقیق ترکیدگی ها باشد. این کار در صورتی لازم است که روش های غیرمخرب، نتوانند به صورت کامل ترکیدگی را شناسایی کنند یا برای ترمیم ترکیدگی نیاز به بازکردن لوله باشد.

علاوه بر این، در برخی موارد ممکن است ترکیدگی لوله به دلیل فشار زیاد در داخل سیستم لوله کشی باشد و این موضوع می تواند خطرناک باشد. برای جلوگیری از این موضوع، باید حداکثر فشار مجاز در داخل لوله ها را رعایت کرد و از لوله های با کیفیت و استاندارد استفاده کرد.

همچنین، در صورت تشخیص ترکیدگی لوله در یک سیستم لوله کشی، باید به سرعت اقدام به تعمیر آن شود تا خطرات بیشتری نسبت به سیستم و کارکنان پیشگیری شود.

در نهایت، بهترین راه برای پیشگیری از ترکیدگی لوله ها و لوله بازکنی در رباط کریم، رعایت استانداردها و نگهداری دوره ای سیستم‌های لوله کشی است.

بهترین لوله بازکنی در رباط کریم

بهترین لوله بازکنی در رباط کریم

گرفتگی لوله‌ها در آپارتمان‌های امروزی که لوله های فاضلاب آن پیچیدگی زیادی دارند چیز عجیبی نیست، به همین جهت امروزه لوله بازکنی‌های زیادی در اقصی نقاط کشور از جمله رباط کریم وجود دارد. رباط کریم یکی از بزرگترین شهر هایی است که در استان تهران وجود دارد‌. مناطق مختلف در استان تهران از جمله رباط کریم، پرند و… به جهت ساخت و ساز ساختمان‌های بی شمار و جمعیت زیادی که دارد شاهد گرفتگی لوله و پر شدن فاضلاب هستند. گرفتگی لوله‌ها عوامل مختلفی دارد که در ادامه این مقاله به شناخت کلی گرفتگی لوله و  لوله بازکنی در رباط کریم پرداخته خواهد شد. پس اگر دچار مشکلاتی اعم از پر شدن فاضلاب، تخلیه چاه فاضلاب، گرفتگی لوله، گرفتگی سینک و یا گرفتگی چاه لباسشویی هستید ادامه این مقاله می‌تواند برایتان مفید باشد.

علت گرفتگی لوله و احتیاج به لوله بازکنی چیست؟

پزشکان قبل از اینکه برای بیمار خود دارو تجویز کنند به دنبال علت مشکل می‌گردند لوله بازکنی در رباط کریم نیز اینگونه می‌باشد، قبل از اینکه شما به دنبال لوله بازکنی در رباط کریم باشید باید علت گرفتگی را تشخیص دهید که البته اکثر افرادی که در حوزه خدمات لوله بازکنی در رباط کریم فعالیت می‌کنند پس از اعزام به محل علت را کشف کرده و پس از آن دست به تعمیر می‌زنند.

علت‌های مختلفی وجود دارد که باعث گرفتگی لوله شده و موجب می شود که لوله نیاز به لوله بازکنی داشته باشد. در ادامه به چند مورد از علت‌های گرفتگی لوله اشاره خواهد شد.

گرفتگی لوله به واسطه دستمال

یکی از عادات بدی که افراد دارند این است که دستمال را داخل توالت می‌اندازند، همین مورد باعث می‌شود گرفتگی لوله ایجاد شود. انداختن دستمال در توالت از رایج ترین علت‌هایی است که باعث گرفتگی لوله می‌شود.

گرفتگی لوله بخاطر رشد گیاهان

گرفتگی لوله بخاطر رشد گیاهان

یکی دیگر از دلایل و علت‌هایی که باعث گرفتگی لوله می‌شود و شاید برایتان عجیب باشد، رشد  گیاهان در لوله‌ها است. این علت اکثرا در لوله‌هایی که در زیر خانه قرار دارند رخ داده و بسیار نادر است.

گرفتگی لوله های حمام با صابون و مو

یکی دیگر از اصلی ترین دلایل و علت‌هایی که باعث گرفتگی لوله های حمام می‌شود، تکه های کوچک صابون و مو هستند. تکه های کوچک صابون و مو به دیواره ی داخلی لوله‌ها گیر می ‌کند و همین مورد باعث می‌‌شود که  لوله ها مسدود شوند.

گرفتگی لوله فاضلاب با مصالح ساختمانی

گرفتگی لوله فاضلاب با مصالح ساختمانی نیز امکان پذیر است زمانی که در حال ساخت و ساز ساختمان هستید احتمال اینکه مصالح ساختمانی وارد لوله‌های فاضلاب شوند بسیار زیاد است و زمانی که این مصالح ساختمانی با آب برخورد کنند کاملا سفت شده و این مورد باعث می‌ شود گرفتگی لوله رخ دهد.

لوله بازکنی در رباط کریم
برچسب ها:

3 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خطرات ریختن اسید در چاه فاضلاب

خطرات ریختن اسید در چاه فاضلاب

تشخیص محل دقیق چاه فاضلاب

تشخیص محل دقیق چاه فاضلاب

فاضلاب چیست

فاضلاب چیست

گرفتگی توالت فرنگی با دستمال کاغذی

گرفتگی توالت فرنگی با دستمال کاغذی

باز کردن لوله توالت فرنگی

باز کردن لوله توالت فرنگی

علت برگشتن آب از لوله فاضلاب

علت برگشتن آب از لوله فاضلاب

رفع بوی بد چاه فاضلاب

رفع بوی بد چاه فاضلاب

لوله بازکنی فوری در تهران

لوله بازکنی فوری در تهران

علت زود پر شدن چاه فاضلاب

علت زود پر شدن چاه فاضلاب