آموزش خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب

آموزش خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب روش نوین

در این مقاله به شما آموزش خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب را خواهیم داد. اگر شما هم جزو کسانی باشید که در هنگام استفاده از سرویس بهداشتی لیستی از وسایل همراه خود می‌برید، به احتمال زیاد حداقل یک بار با مشکل افتادن اشیاء به چاه فاضلاب مواجه شده‌اید. خارج کردن اشیاء از چاه امری بسیار مهم است چرا که علاوه بر از دست دادن وسیله  افتاده شده در چاه باعث گرفتگی چاه، تخریب چاه و در نهایت ضرر رساندن به ساختمان می‌شود.

نکات مهم قبل از خارج کردن اجسام از توالت

نکات مهم قبل از خارج کردن اجسام از توالت

توجه داشته باشید که پس از افتادن صابون، کلید ماشین، حلقه ازدواج، افتادن دستگیره در دستشویی و… از ریختن آب و یا زدن فلش تانک تا حد ممکن خوداری کنید. همچنین پس از افتادن اشیاء در دستشویی تا در آوردن جسم نباید از دستشویی استفاده شود مخوصاً اگر این اتفاق برای وسیله با ارزش شما در سرویس‌های عمومی رخ دهد، در صورت امکان از استفاده دیگران از سرویس بهداشتی نیز جلوگیری کنید. همچنین اگر شما تخصصی در این زمینه ندارید و اشیاء شما قیمتی است و یا شما آموزش خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب را ندیده اید، اصلاً تلاشی برای در آوردن جسم از چاه نکنید.

آموزش خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب با استفاده از آویز لباس

آموزش خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب با استفاده از آویز لباس

در صورتی که در خانه ابزار خاصی برای در اوردن جسم شما می‌توانید با استفاده از آویز لباس فلزی یک قلاب برای خارج کردن اشیا از چاه درست کنید.

ابتدا با استفاده از یک انبر دست آویز را صاف کرده و ته آن را به شکل قلاب درست کنید. توجه داشته باشید که ارتفاع آویز باید حداقل یک متر باشد تا با استفاده از آن برای در اوردن اشیا از چاه اقدام نمایید. میله را تا جایی که به سیفون توالت برسد درون چاه بببرید و سپس با استفاده از قلابی که درست کردید به دنبال اشیاء بگردید و مانند یک ماهی گیر اشیا گیر کرده درون چاه را خارج کنید.

آموزش خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب با دست

آموزش خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب با دست

اولین و ساده ترین چیزی که پس از افتادن اشیاء به درون چاه به ذهن شما می‌رسد، استفاده از دست برای در آوردن اجسام است. این کار بسیار خطرناک است و قبل از انجام این کار حتما ارتفاع و قطر لوله را نصبت به دست خود بسنجید.

در صورتی که ارتفاع چاه بیش از 30 سانتی‌متر است از بردن دست خود به درون چاه خوداری شود چرا که ممکن است آرنج شما در لوله گیر کند و پس از ورم کردن باعث آسیب های جدی شود. شما می‌توانید پس از چک کردن این موارد و داشتن ایمنی کامل با استفاده از دستکش، دست خود را درون لوله برده و به آرامی به دنبال شیء گم شده بگردید تا در صورت برخورد، آن را به داخل چاه هل ندهید.

آموزش خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب با استفاده از جارو برقی

آموزش خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب با استفاده از جارو برقی

یکی از روش‌های فوری در آوردن اشیا از چاه حمام، دستشویی و آشپزخانه استفاده از جارو برقی است. شما با استفاده از جارو برقی‌هایی که قابلت مکندی خشک و تر را دارا میباشند می‌توانید اشیاء داخل چاه رفته را بیرون بکشید. در صورتی که جارو برقی شما حالت تر را دارا می‌باشد آنرا روی این حالت قرار داده و سپس لوله جارو برقی را به درون لوله فاضلاب قرار دهید کمی صبر کنید تا عمل مکش جارو برقی تمام شود و بعد مخزن جارو برقی را باز کرده و سپس به دنبال جسم گمشده خود بگردید.

تماس با لوله بازکنی برای خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب

تماس با لوله بازکنی برای خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب

ما در این مقاله راه های آموزش خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب را به شما آموزش دادیم. اما در صورت حل نشدن مشکل، شرکت خدمات رشیدی با استفاده از نیروهای مجرب، خدمات رسانی به صورت شبانه روزی 24 ساعته در 7 روز هفته و مشاوره رایگان، آماده ارئه خدمات ویژه به شما عزیزان می‌باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و ثبت سفارش خدمات با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.