• 09125850680
 • تهران _ رباط کریم و شهر پرند

لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد

لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد بدون ایجاد آسیب و شکستگی

لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد بدون ایجاد آسیب و شکستگی

لوله بازکنی رباط کریم

ما در مجموعه رشیدی، خدمات لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد را با استفاده از تیم های تخصصی و دستگاه های پیشرفته ارائه می‌کنیم.

شرکت خدمات رشیدی با توجه به استفاده از نیروهای مجرب و ابزارآلات پیشرفته در شهرهای اطرف نیز خدمات ارائه می‌دهد و شما می‌توانید اگر ساکن رباط کریم یا اطراف هستید با لوله بازکنی در رباط کریم تماس بگیرید.

در فرآیند لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد بسته به شرایط انسداد از ربات رفع گرفتگی، فنر برقی، دستگاه های رفع انسداد دوربین دار برای تصویربرداری، لوله بازکن های شیمیایی و پمپ هوای فشاری و… استفاده می‌شود. انواع این ابزار و خدمات با توجه به شرایط انسداد و درخواست مشتری در شرکت ما ارائه می‌شوند. جهت استفاده از خدمات تضمینی ما می‌توانید به صورت شبانه روزی و در هفت روز هفته با کارشناسان واحد پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

تیم های تخصصی ما در سریع ترین لوله بازکنی شبانه روزی شهرک صنعتی نصیرآباد، مشکل شما را در اسرع وقت حل خواهند نمود.

چگونه گرفتگی سینک ظرفشویی را بدون شکستن باز کنیم؟

لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد برای رفع گرفتگی سینک چگونه باید انجام شود؟ لوله های فاضلاب سینک چرا دچار انسداد می‌شوند؟ هنگامی که فاضلاب سینک مسدود می‌شود، آب نمی‌تواند از لوله عبور کند و در جهتی که از آن آمده است سرریز می‌شود. این باعث ایجاد بوی بد و تجمع فاضلاب در دهانه سینک و در نهایت سرازیر شدن فاضلاب به بیرون می‌شود. ما در بهترین خدمات لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد، با دارا بودن تیم تعمیرات لوله کشی، لوله های مسدود شده شما را بدون شکستن و آسیب رساندن به لوله باز می‌کنیم.

گرفتگی سینک معمولاً در زانویی های بسته در اتصالات انتهایی شاخک که لوله های تخلیه ماشین لباسشویی یا ظرفشویی به آن وصل شده است رخ می‌دهد. لوله بازکن های شیمیایی برای باز کردن انسداد فاضلاب سینک، یا استفاده از ابزارهایی مانند پمپ یا سیم می‌توانند راه حل هایی موقت برای رفع انسداد لوله باشند. همچنین هیچ یک از این روش ها برای انسدادهای ناشی از ایجاد رسوب در داخل لوله های فاضلاب پاسخگو نخواهند بود. علاوه بر این، زمانی که از محلول های لوله بازکن به دفعات جهت رفع انسداد استفاده شود، خوردگی پیچ و مهره و اتصالات لوله ها و به دنبال آن نشت آب اتفاق می‌افتد.

چرا سینک آشپزخانه دچار انسداد می شود؟

چرا سینک آشپزخانه دچار انسداد می شود؟

 • دفع بقایای غذا در سینک به جای سطل زباله:

باقیمانده چای، باقیمانده غذا، سنگ های کوچک یا تکه های خاک سبزیجات در خم لوله ها جمع می‌شوند. در این حالت فاضلاب نمی‌تواند جریان معمول خود را داشته باشد زیرا پسماندهایی که به مرور زمان در لوله جمع شده اند به نوعی یک سد در برابر عبور فاضلاب ایجاد می‌کنند. در بیشتر مواقع آبی که از لوله ها جایی برای جاری شدن پیدا نمی‌کند نتیجه معکوس می‌دهد و سرریز می‌شود. نریختن آب داغ پس از ریختن روغن پخت و پز در سینک نیز باعث چسبیدن بقایای روغن به لوله ها می‌شود و آب نمی‌تواند از لوله عبور کند.

 • ریختن بقایای مو و صابون در سینک:

در این حالت گرفتگی زمانی اتفاق می‌افتد که بقایایی مانند موهای زائد و موی سر به جای سطل زباله در سینک ریخته شوند. علاوه بر این، بقایای صابون می‌تواند به لوله ها بچسبند و جریان آب را کند کنند.

 • لوله های فاضلاب ساخته شده به صورت بدون شیب:

زمانی که تاسیسات آب به درستی نصب شود، دیواره لوله های اصلی ساختمان عریض نگه داشته می‌شود و لوله ها به صورت عمودی قرار می‌گیرند. بنابراین تا زمانی که مواد جامدی که در آب حل نمی‌شوند حذف شوند، انسدادی وجود نخواهد داشت و آب و مواد جامد مستقیماً به فاضلاب می‌روند. با توجه به این نکته گرفتگی اغلب در لوله های بدون شیب مناسب رخ می‌دهد.

 • گرفتگی خط اصلی کانال فاضلاب:

ریشه درختان یا بوته ها ممکن است خط فاضلاب را مسدود کنند و یا لوله های تمیز نشده در خط فاضلاب می‌توانند باعث انسداد شوند.

 • اختلاط ملات و قلوه سنگ در زهکش سینک در مرحله ساخت و ساز:

اگر در حین ساخت ساختمان ملات و قلوه سنگ در زهکش سینک ریخته شود، ممکن است سینک های آن ساختمان مکرراً دچار گرفتگی شوند. از آنجایی که فاصله داخل لوله ها باریک خواهد بود، سرعت جریان آب و اجسام جامد بسیار کند می‌شود.

 • کلسیفیکاسیون و رسوب:

کلسیفیکاسیون و رسوب

این مشکل به ویژه در ساختمان های قدیمی رایج است. لوله هایی که رسوب را کلسیفیه می‌کنند یا به هم متصل می‌کنند باریک تر و در نهایت مسدود می‌شوند.

در نتیجه گرفتگی سینک، سرعت جریان آب به داخل فاضلاب کاهش می‌یابد. با افزایش تراکم در لوله، آب کثیف نمی‌تواند مسیر مناسب جریان را پیدا کند و شروع به بازگشت می‌کند. نشتی ممکن است در محل اتصال لوله ها به دلیل انسداد لوله ایجاد شود. اگر عامل انسداد رفع نشود، این کار باعث می‌شود آب به طبقه پایین سرازیر گردد.

مراحل لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد

مراحل لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد

لوله بازکنی فرآیندی است که شامل چندین مرحله به منظور اطمینان از ایمنی کارگران و یکپارچگی لوله ها می‌باشد. از مکان‌یابی لوله گرفته تا آزمایش آن برای هر گونه آسیب، رعایت تمام مراحل مربوط به لوله بازکنی برای جلوگیری از هرگونه حادثه یا آسیب بسیار مهم است. در این مقاله به تفصیل رویه‌های مختلف مربوط به لوله بازکنی و نحوه اجرای ایمن و کارآمد آنها را مورد بحث قرار خواهیم داد.

مراحل زیادی در لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد وجود دارد که یکی از مراحل باز کردن لوله، که یک کار تخخصی است، شناسایی جنس لوله و شدت گرفتگی می‌باشد. در صورت انتخاب روش اشتباه ممکن است باعث تاخیر در روند کار شود. همچنین انتخاب روش اشتباه برای باز کردن لوله صورت موجب آسیب رساندن به دیوار لوله‌ها شده و خسارات زیادی به بار می‌آورد.

پس از فهمیدن جنس و مقدار گرفتگی حالا نوبت انتخاب بهترین راه حل ممکن است. روش انتخابی کارشناس تأثیر بسیاری بر روی هزینه‌های شما خواهد داشت. همچنین انتخاب روش درست باعث افزایش سرعت و رسیدن به بهترین نتیجه می‌شود.

به طور معمول در همه نوع گرفتگی لوله‌ها ابتدا از محلول‌های شیمیایی برای از بین بردن رسوبات سطحی استفاده می‌شود و سپس بسته به حجم گرفتگی و موارد فوق از دستگاه‌های مخصوص برای باز کردن لوله های ساختنمان استفاده می‌کنند.

 در صورتی که گرفتگی لوله ها سطحی باشد، در اقلب موارد با استفاده از تلمبه گرفتگی از بین می‌رود. ولی در صورت وجود رسوبات سنگین از اربزارآلات پیشرفته مانند دستگاه تراکم هوا یا فنر های مخصوص برای باز کردن لوله استفاده می‌شود.

معتبرترین لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد برای رفع گرفتگی توالت

علاوه بر رفع انسداد سینک ها از خدمات ما در معتبرترین لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد می‌توانید به منظور رفع انسداد توالت نیز بهره مند شوید. گرفتگی توالت هم به دلیل ایجاد بوی بد و هم به دلیل ایجاد شرایط ناسالم از نظر آلودگی محیط زیست، مشکل بسیار آزاردهنده ای است. اگر این انسداد به دقت و در زمان مناسب رفع نشود، ممکن است لوله های تخلیه از محل اتصالات خود حرکت کنند. همچنین لوله ها ممکن است سوراخ شوند و مشکلات جدی مانند نشت آب به وجود آورند.

چه چیزی باعث گرفتگی لوله فاضلاب توالت می شود؟

گرفتگی فاضلاب توالت می‌تواند یکی از بدتر و آزاردهنده ترین گرفتگی ها باشد. ما در مرکز معتبر لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد انواع گرفتگی ها در توالت های ایرانی و فرنگی را به صورت تضمینی رفع می‌کنیم. پیش از صحبت در مورد رفع انسداد فاضلاب توالت بهتر است به تشریح این مسئله بپردازیم که فاضلاب توالت به چه عللی ممکن است دچار گرفتگی شود. در ذیل برخی از این علل و عوامل را با توضیحی مختصر آورده ایم.

 • مشکلات لوله کشی: 

زمانی که لوله ها به درستی نصب نشده باشند، رسوبات ملات و شن و ماسه به داخل لوله ها در طول ساخت و ساز می‌ریزد. علاوه بر این مواد، لوله های بیش از حد طولانی یا لوله های دارای زانویی زیاد نیز سریع تر و بیشتر دچار گرفتگی می‌شوند.

 • اشتباهات استفاده از توالت:

  انداختن مواد نامحلول مانند دستمال توالت، پد، مو یا دستمال کاغذی به داخل توالت باعث ایجاد انسداد می‌شود. اجازه دادن به بچه‌های کوچک برای انداختن اسباب‌بازی‌هایشان در توالت یا نگه‌داشتن وسایلی در قفسه‌های بالای توالت که ممکن است به داخل توالت بیفتند، از عوامل دیگر به وجود آورنده این مشکل هستند.

 • مشکلات آب سخت: 

اگر آب منطقه شما بسیار سخت باشد، رسوبات می‌توانند در لوله ها جمع شوند. آب سخت جریان آب و ضایعات را در طول زمان کند می‌کند.

نوین ترین تجهیزات لوله بازکنی برای رفع گرفتگی توالت

نوین ترین تجهیزات لوله بازکنی برای رفع گرفتگی توالت
لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد

ما در معتبرترین مرکز لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد از نوین ترین تجهیزات به منظور رفع انسداد فاضلاب توالت استفاده می‌کنیم. اگر برای رفع این مشکل اقدام به ریختن مواد شیمیایی در توالت کنید این مواد می‌توانند به ساختار لوله ها آسیب برسانند و در صورت استنشاق بر سلامت شما تأثیر منفی بگذارند. ریختن آب داغ نیز می‌تواند باعث ترک خوردن کاسه توالت شود، زیرا باعث تغییرات ناگهانی دما در آن می‌شود. به همین دلیل برای رفع گرفتگی توالت ها باید با یک مرکز معتبر لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد تماس بگیرید.

ما در مرکز معتبر لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد، فوراً با متدها و تجهیزات به روز خود ابتدا علت مشکل را تشخیص و سپس محل گرفتگی را شناسایی و بدون شکستن کاشی‌ها و دیوارها، و همچنین بدون آسیب رساندن به لوله ها، انسداد را باز می‌کنیم. در تکنیک های قدیمی، انسدادهای زهکش را با آب تحت فشار تمیز می‌کردند که باعث حرکت لوله ها از محل اتصالات و نشت آب می‌شد. آسیب به لوله ها منجر به تعمیرات بزرگتر و هزینه های بیشتر می‌شود. اما در روش های نوین و با استفاده از خدمات مراکز معتبر چنین مشکلاتی به وجود نخواهد آمد.

به این ترتیب با استفاده از خدمات مجموعه ما در لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد فقط اقدام به باز شدن محل گرفتگی می‌شود و به هیچ وجه به قسمت های دیگر لوله ها آسیبی وارد نمی‌شود. پس از فرآیند باز کردن، لوله ها مجددا با دوربین یا سایر ابزارهای آزمایشی مشاهده و بررسی می‌شوند و می‌توان دید که آیا چیزی در داخل آنها وجود دارد که از جریان ضایعات جلوگیری کند یا خیر.

هزینه لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد برای رفع گرفتگی توالت

هزینه لوله بازکنی برای رفع گرفتگی توالت

هزینه لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد برای رفع انسداد توالت به متغیرهای زیادی بستگی دارد. این متغیرها عبارتند از:

 • آپارتمان در کدام طبقه است (قیمت های ارائه شده برای خدمات لوله بازکنی در طبقات زیرزمین و پایین ساختمان ها بالاتر می‌باشد زیرا در طبقات زیرزمین برای رفع مشکل به کار بیشتری نیاز است)؟
 • نوع لوله تخلیه
 • گرفتگی در خط فرعی یا خط اصلی کانال فاضلاب
 • نوع ساختمان (هزینه ارائه خدمات در مورد خانه های دوبلکس و تریبلکس ممکن است بیشتر باشد.)
 • مدت زمان پردازش

ارزان ترین قیمت لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد

ما در مجموعه خود ارزان ترین قیمت لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد را با تضمین کیفیت ارائه می‌کنیم. ارزان ترین خدمات لوله بازکنی زمانی ارزش استفاده را دارند که با کیفیت بالا و تضمینی ارائه شوند. و گرنه شرکت های نامعتبر زیادی وجود دارند که با هزینه های پایین و به صورت غیر تخصصی اقدام به رفع گرفتگی لوله ها می‌کنند. لوله های گشوده شده بدین شیوه در سریع ترین زمان مجددا دچار مشکل شده و هزینه بیشتری برای رفع مشکل آنها لازم می‌شود.

علاوه بر دریافت خدمات تضمینی و با قیمت مناسب می‌توانید با استفاده از خدمات مجموعه ما مدت زمان باز کردن لوله در شهرک صنعتی نصیرآباد را به حداقل رسانید. وجود کادر متخصص، استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته و پشتیبانی از مشتری همگی از عواملی هستند که باعث تسریع در ارائه خدمات ما می‌شوند.

جهت استفاده از خدمات مجموعه ما با شماره تلفن لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد تماس بگیرید. کارشناسان مجموعه ما علاوه بر ثبت درخواست ها در زمینه ارائه مشاوره و راهنمایی شهروندان نیز به فعالیت می‌پردازند. پس زمان را تلف نکنید و هرچه سریع تر با ما برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب منزل یا محل کار خود تماس بگیرید.

لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد
برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب

آموزش خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب

تخلیه چاه فاضلاب پرند

تخلیه چاه فاضلاب پرند

لوله بازکنی شهرک صنعتی پرند

لوله بازکنی شهرک صنعتی پرند

تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند

تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی پرند

تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی نصیرآباد

تخلیه چاه فاضلاب شهرک صنعتی نصیرآباد

تخلیه چاه فاضلاب آدران

تخلیه چاه فاضلاب آدران

لوله بازکنی آدران

لوله بازکنی آدران

لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد

لوله بازکنی شهرک صنعتی نصیرآباد

بهترین شوینده برای باز کردن لوله

بهترین شوینده برای باز کردن لوله