گرفتگی توالت فرنگی با دستمال کاغذی

مشکلات گرفتگی توالت فرنگی با دستمال کاغذی

گرفتگی توالت فرنگی با دستمال کاغذی از مشکلات شایعی است که ممکن است برای سرویس بهداشتی شما رخ داده باشد. اما جای نگرانی نیست چرا که گرفتگی توالت فرنگی با دستمال کاغذی از مشکلاتی است که به سادگی رفع می‌شود.

در این مقاله، به بررسی علل گرفتگی توالت، روش‌های پیشگیری و درمان این مشکل و نکات مهم در استفاده از دستمال کاغذی برای تمیز کردن توالت می‌پردازیم. همچنین، راهکارهای دیگری را نیز برای پیشگیری از گرفتگی توالت معرفی می‌کنیم.

با مطالعه این مقاله، می‌توانید بهترین روش‌های پیشگیری از گرفتگی توالت را فهمیده و در صورت لزوم استفاده از دستمال کاغذی، روش درست و بهینه استفاده از دستمال هارا به شما آموزش می‌دهیم.

دلیل گرفتگی توالت فرنگی با دستمال کاغذی

در اکثر مواقع پیش بینی گرفتگی توالت با دستمال کاغذی دشوار است حتی اگر شما از بهترین سینک ها و سبک ترین دستمال‌ها استفاده کنید باز ممکن است دچار گرفتگی توالت فرنگی با دستمال کاغذی شوید.

نکات مهم استفاده از دستمال کاغذی

نکات مهم استفاده از دستمال کاغذی

سعی کنید تا حد ممکن از دستمال کاغذی کم تری مصرف کنید خصوصاً اگر در حال آموزش به کودکان خود می‌باشید.

هرچه دستمال کاغذی کمتری مصرف شود امکان گرفتگی کم تر است.

بر خلاف تصور عموم مردم دستمال کاغذی های ضخیم همیشه بهتر نیستند. دستمال‌های کاغذی باید ضخامت مناسب داشته باشند به گونه ای که هم نازک نباشند و هم ضخامت آنها باعث گرفتگی لوله‌ها نشود.

در صورتی که مشکل شما جدی است سعی کنید فوراً با یک شرکت لوله بازکنی تماس بگیرید. در صورت تعمل ممکن است شما با مشکل بزرگ‌تری رو به رو شوید.

رفع گرفتگی توالت فرنگی با دستمال کاغذی

رفع گرفتگی توالت فرنگی با دستمال کاغذی

اطمینان از گرفتگی

ابتدا شما باید از گرفتگی لوله‌ها توسط دستمال کاغذی مطمئن شوید. در صورتی که گرفتگی توسط دستمال‌ها رخ داده باشد به هنگام ریختن آب آن به کندی تخلیه می‌شود.

استفاده از برس مخصوص توالت

ممکن است گرفتگی توسط دستمال‌ها دقیقاً در داخل سیفون، قبل یا بعد سیفون است که در این صورت شما به راحتی می‌توانید با استفاده از یک برس  مخصوص توالت این نوع گرفتگی هارا رفع کنید.

استفاده از قرص ماشین ظرفشویی

استفاده از قرص ماشین ظرفشویی

ابتدا یک قرص ماشین ظرفشویی را داخل دستشویی قرار داده و 30 دقیقه به آن زمان دهید. این کار باعث نرم شدن دستمال‌ها می‌شود و به باز شدن دستشویی کمک می‌کند. پس از گذشت 30 دقیقه قرص را برداشته و سیفون را بکشید.

استفاده از فلاش تانک

در صورتی که گرفتگی توالت شما با استفاده از دستمال کاغذی باشد، با زدن 3 الی 4 باز دکمه فلاش تانک دستمال ها نرم شده و از بین می‌روند. در صورتی که استفاده از فلاش تانک بی تأثیر بود از مراحل بعدی استفاده کنید.

استفاده اب آب گرم

استفاده اب آب گرم

استفاده از آب گرم یکی از ساده ترین راه ها برای رفع گرفتگی توالت فرنگی با دستمال کاغذی می‌باشد. یک سطل آب گرم را با مقدار کمی شوینده ترکیب کرده و داخل کاسه توالت بریزید. به این نکته توجه داشته باشید در صورت استفاده از آب جوش امکان ترک برداشتن سینک توالت وجود دارد.

استفاده از آویز آهنی لباس

روش خانگی دیگر برای رفع گرفتگی توالت فرنگی با دستمال کاغذی استفاده کردن از آویز های آهنی لباس می‌باشد. ابتدا آویز آهنی را صاف کرده و ته آنرا به شکل یک قلاب درست کنید. سپس آویز را به داخل لوله برده و سعی کنید دستمال‌ هارا به بیرون هدایت کنید.

بهترین راه برای رفع گرفتگی توالت فرنگی با دستمال کاغذی

بهترین راه برای رفع گرفتگی توالت فرنگی با دستمال کاغذی

در صورتی که روش های گفته شده برای باز کردن توالت فرنگی شما کارساز نبود شما می‌توانید با یک شرکت معتبر خدمات لوله بازکنی تماس بگیرید.

شرکت خدمات رشیدی با بیش از 10 سال سابقه کار درخشان و استفاده از نیروهای مجرب آماده ارائه خدمات ویژه به شما عزیزان می‌باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.