• 09125850680
 • تهران _ رباط کریم و شهر پرند

تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم

سرفصل ها

بهترین تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم

بهترین تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم

ما در این مقاله تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم را مورد بررسی قرار داده ایم. پر شدن چاه فاضلاب به مرور زمان و بر اثر استفاده ساکنین ساختمان رخ خواهد داد.

مناطق پیشرفته‌تر هر کشوری دارای شبکه فاضلاب است. با پیدایش شبکه فاضلاب، خروجی فاضلاب ساختمان وارد شبکه خواهد شد. اما در قسمت‌های زیادی از کشور ایران، به‌مانند ساکنین شهر رباط کریم و پرند از شبکه فاضلاب محروم بوده و باید برای ساختمان‌های خود از چاه فاضلاب استفاده نمایند.پر شدن چاه فاضلاب، امری اجتناب ناپذیر است. در گذشته جهت تخلیه چاه فاضلاب از نیروی انسانی استفاده می‌شد اما امروزه با به‌کارگیری تجهیزات نوین مکنده، فاضلاب داخل چاه را از آن خارج خواهند کرد.

خدمات تخلیه چاه رشیدی با بهره‌گیری از جدیدترین ابزارآلات و نیروهای متخصص چاه فاضلاب ساختمان‌های شهر پرند و رباط کریم را در سریع‌ترین زمان ممکن تخلیه خواهد کرد.

تخلیه چاه و فاضلاب فوری در رباط کریم

تخلیه چاه و فاضلاب فوری در رباط کریم

فاضلاب حمام، سرویس بهداشتی، ظرفشویی و پارکینگ در انبار فاضلاب ساختمان جمع خواهد شد. بعد از گذشت چند سال و به مرور زمان، فضولات حاصل از سرویس بهداشتی، مو و چربی‌ها سبب ایجاد لایه‌ای رسوب ناپذیر در اطراف دیواره چاه فاضلاب می‌شود.

بعد از این رخداد، دیگر آب فاضلاب توانایی خروج از انبار و جذب توسط محیط را نخواهد داشت و بدین‌صورت چاه فاضلاب پر می‌گردد.
در زمان پر شدن چاه فاضلاب نیازمند یک خدمات قوی تخلیه چاه خواهید بود. خدمات تخلیه چاه رشیدی با استفاده از ابزارآلات تخصصی مایعات و جامدات فاضلاب را از انبار خارج ساخته تا چاه فاضلاب به حالت استاندارد خود برگردد.

ویژگی شرکت تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم

ویژگی شرکت تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم

شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم خدمات رشیدی، با بکارگیری تکنولوژی‌های پیشرفته، خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه فاضلاب با کیفیت و ایمن را ارائه می‌دهد. این شرکت با تیمی مجرب و متخصص، بازکنی لوله‌های فاضلاب را با استفاده از ابزارهایی انجام می‌دهد که به صورت کاملاً بی‌ضرر، باعث بالا رفتن بازدهی و عمر لوله‌ها می‌شود. علاوه بر این، شرکت خدمات رشیدی با ارائه خدمات تخلیه چاه فاضلاب، به رفع مشکلات مربوط به بوی نامطبوع و انسداد لوله‌های فاضلاب کمک می‌کند.

ویژگی‌های شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم خدمات رشیدی شامل تلاش برای ارائه خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب، پاسخگویی سریع به نیازهای مشتریان و ارائه مشاوره رایگان در خصوص روش‌های مناسب برای بازکردن لوله‌های فاضلاب و تخلیه چاه می‌شود. علاوه بر این، شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه فاضلاب رشیدی از تجهیزات پیشرفته و مدرنی برای انجام کارهای لوله بازکنی و تخلیه چاه استفاده می‌کند. با استفاده از این تجهیزات، این شرکت می‌تواند بازدهی بیشتری در انجام خدمات خود داشته باشد و در عین حال، مشتریان خود را با کیفیت بالای خدمات خود رضایت‌مند نگه دارد.

بروز ترین روش تخلیه چاه فاضلاب لوله

تخلیه چاه لوله بازکنی یکی از وظایف پیچیده و خطرناکی است که نیاز به تجربه و دانش دارد. روش‌های نوین و مدرنی نیز برای این کار وجود دارد که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

واتر جت یا لوله بازکنی با استفاده از آب تحت فشار بالا، برای پاک کردن و از بین بردن مواد بسته‌کننده و چسبیده به داخل لوله‌های آب، فاضلاب و سیستم‌های خطوط لوله استفاده می‌شود. در این روش، آب به شدت تحت فشار قرار داده شده و از طریق یک شلنگ و یا لوله وارد لوله مسدود شده می‌شود. فشار آب به شدت بالا باعث شکستن و از بین بردن مواد بسته‌کننده شده و سبب پاک شدن لوله‌ها می‌شود. این روش معمولاً برای پاک کردن لوله‌های بزرگ و سیستم‌های فاضلاب صنعتی، کارخانه‌ها و ساختمان‌های بزرگ استفاده می‌شود.

۲. بازکردن لوله‌های چاه با استفاده از روش هیدروجت پرسرعت: در این روش، با استفاده از دستگاهی که با فشار آب کار می‌کند، جریان آب به سمت لوله‌های چاه اعمال می‌شود تا لجن و رسوبات موجود درون لوله‌ها جدا شوند. در این روش، فشار آب بسیار بالا است و برای لوله‌هایی که در آن‌ها بستگی وجود دارد یا لوله‌هایی که در وضعیت خاصی قرار دارند، مناسب نیست.

۳. بازکردن لوله‌های چاه با استفاده از دستگاه توربینی: در این روش، با استفاده از دستگاهی که با انرژی هوا کار می‌کند، جریان هوای فشرده به داخل لوله‌های چاه اعمال می‌شود تا لجن و رسوبات موجود درون لوله‌ها جدا شوند.

انواع تخلیه چاه و فاضلاب در رباط کریم

انواع تخلیه چاه و فاضلاب در رباط کریم

تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم بر اساس نظر کارشناس و چگونگی پر شدن انبار طبق روش‌های مختلفی انجام خواهد شد.

 • تخلیه آب چاه فاضلاب

آب فاضلاب برخی از ساختمان‌ها از انبار چاه بیرون زده و پس از بررسی میدانی کارشناس به این نتیجه می‌رسد که با استفاده از پمپ‌های خاص تنها آب فاضلاب از چاه خارج می‌شود. شکستگی یا نشتی لوله‌های آب ورودی به ساختمان می‌تواند یکی از دلیل این امر باشد. خدمات تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم رشیدی از تانکر تخلیه چاه آب‌کش جهت خالی کردن آب سرریز شده انبار چاه فاضلاب استفاده می‌نماید.

 • تخلیه جامدات چاه فاضلاب

معماران ساختمانی در جهت رفع مشکل پر شدن انبار فاضلاب از چاه‌های جذبی استفاده خواهند کرد. اما پس از چند سال استفاده از این نوع چاه نیز مشکل پر شدن انبار وجود دارد. پس از خروج مایعات از انبار، فضولات و جامدات در چاه جمع شده و باید توسط دستگاه‌های خاصی از داخل چاه فاضلاب خارج شود.
خدمات تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم رشیدی با استفاده از تانکرهای لجن‌کش تمام جامدات و مایعات داخل انبار را از چاه تخلیه کرده، تا مشکل پر بودن انبار فاضلاب ساختمان رفع گردد.

روش های تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم

روش های تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم

کارشناس تخلیه چاه فاضلاب، بر اساس فاکتورهای خاصی مانند: محل قرارگیری انبار، مسافت خروجی انبار تا محل رفت‌وآمد و دیگر نکات تخصصی از یکی از روش‌های زیر استفاده خواهد کرد.
• تانکر تخلیه چاه
• دستگاه مکنده
• پمپ آب‌کش
• پمپ لجن‌کش

کارشناسان خدمات تخلیه چاه رشیدی در پرند و رباط کریم از تجربه بالا و تخصص خاصی برخوردار بوده و بهترین شیوه تخلیه چاه را برای چاه فاضلاب ساختمان انتخاب و اجرا خواهند کرد.

لایروبی و کف‌تراشی در تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم

بعد از تخلیه چاه فاضلاب، در جهت رفع علت پر شدن انبار باید دیواره و کف چاه فاضلاب توسط نیروی انسانی متخصص تراشیده شود. انجام عمل کف‌تراشی و لایروبی سبب از بین رفتن لایه‌های رسوخ ناپذیر انبار خواهد شد. در این حالت عمر چاه فاضلاب افزایش یافته و مایعات فاضلاب از طریق محیط پیرامونی انبار جذب خواهد شد.

خدمات تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم رشیدی با بهره‌مندی از نیروهای متخصص در این زمینه، انجام عملیات کف‌تراشی و لایروبی محیط داخلی انبار فاضلاب را شکل اصولی انجام خواهد داد. گاهی انبارها نیازمند تعمیرات خاصی بوده و پرسنل خدمات تخلیه چاه رشیدی با استفاده از تجارب خود مشکلاتی از این دست را به اصولی‌ترین شکل ممکن رفع خواهند کرد.

تعمیر چاه فاضلاب در رباط کریم

تعمیر چاه فاضلاب در رباط کریم

فرسودگی ساختمان، امکان ایجاد خسارت به ساختار چاه فاضلاب را بالا خواهد برد. همچنین در زمان لایروبی انبار فاضلاب احتمال تخریب قسمتی از آن وجود دارد.
خدمات رشیدی علاوه بر لوله بازکنی و تخلیه چاه فاضلاب، عملیات مرمّت و نوسازی انبار فاضلاب را نیز ارائه می‌دهد.

بهترین روش تخلیه چاه

روش‌های بسیاری برای تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم وجود دارد ولی از جمله بهترین روش‌های تخلیه چاه‌های مسکونی و ساختمان‌ها استفاده از انواع مختلف پمپ لجن‌کش می‌باشد. و بهترین روش برای لایروبی چاه استفاده از نیروی انسانی است. اینگونه که پس از اتمام لجن‌کشی با تانکر نیرو های تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم به درون چاه رفته و شروع به لایروبی می‌کنند و پس از اتمام مراحل در صورت نیاز اقدام به کف تراشی چاه می‌شود.

مراحل انجام خدمات تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم 

مراحل انجام خدمات تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم

 1. اولین مرحله پیش روی شما پیدا کردن بهترین تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم و تماس با آن است.
 2. پیدا کردن چاه و درب چاه فاضلاب
 3. تخلیه چاه فاضلاب توسط تانکر
 4. لایروبی و تخلیه فوضولات داخل چاه
 5. کف تراشی چاه فاضلاب

چاه جذبی چیست

چاه جذبی چیست

چاه جذبی از نمونه چاه‌هایی است که در اکثر خانه‌هایی که داارای فاضلاب شهری نیستند استفاده می‌شود و با استفاده از روش‌های سنتی حفر میگردد

به طور کلی چاه های جذبی به 3 دسته میله ای, گلدانی و انباره تقسیم می‌شود و تفاوت انها بسته به نوع حفر آنها می‌باشد که توسط چاه‌کن ها حفر می‌شود.

یکی از بزرگترین مشکلات اینگونه چاه‌ها، الوده کردن آب‌های زیرزمینی می‌باشد. و باید در مکان‌هایی که دارای آب‌های زیر زمینی کم هستند حفر شودند. از دیگر مشکلات اینگونه چاه‌ها بود بد فاضلاب می‌باشد و به دلیل نداشتن فن و تصویه پس از پر شدن چاه فاضلاب با بود بدی مواجه خاهید شد. مخوصوصاً ساکنین طبقات پایین.

5 دلیل استفاده از خدمات تخلیه چاه و فاضلاب رباط کریم

دلیل استفاده از خدمات تخلیه چاه و فاضلاب رباط کریم چیست؟

دلایل مختلفی برای تخلیه چاه وجود دارد اما مهم‌ترین این دلایل عبارت‌اند از:
• پر شدن انبار چاه فاضلاب به مرور زمان
• ریزش دیواره چاه به‌دلیل فرسودگی یا آسیب در اثر عملیات عمرانی
• سر ریز شدن آب فاضلاب به‌همراه لجن از درب انبار
• استشمام بوی نامطبوع از لوله‌های فاضلاب منتی به انبار
• ازدیاد حشرات موذی خصوصاً سوسک در محیط داخلی ساختمان

 تخلیه چاه و فاضلاب شبانه روزی در رباط کریم

یکی از مهم ترین ویژگی‌هایی که یک شرکت تخلیه چاه می‌تواند داشته باشد، خدمات رسانی 24 ساعته در هفت روز هفته می‌باشد. خدمات تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم رشیدی با تکیه بر تخصص پرسنل سخت‌کوش و آموزش دیده درکنار دستگاه‌های پیشرفته اقدام به تخلیه چاه فاضلاب در شهر رباط کریم خواهد کرد.
برای برقراری ارتباط با تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم رشیدی کافی است با شماره تلفن: 09125850680 تماس حاصل فرمایید. کارشناس خدمات تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم رشیدی با دریافت اطلاعت لازم از شما، سریعاً تیم فنی را به محل اعزام خواهد نمود.

نشانی سایت و شماره خدمات رشیدی شعبه رباط کریم

خدمات رشیدی شعبه رباط کریم
تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم

با گسترش شبکه جهانی اینترنت و تغییر سبک استفاده از خدمات عمومی در کشور ایران، شرکت خدمات تخلیه چاه رشیدی نیز وب سایت مخصوص خود را راه‌اندازی نمود.

خدمات تخلیه چاه رشیدی در رباط کریم

شرکت تخلیه چاه رشیدی با بهره بردن از ابزار پیشرفته، پرسنل مجرب و سابقه کاری بیش از 10 سال در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل پر شدن انبار فاضلاب را رفع خواهد نمود. تمامی خدمات تخلیه چاه رشیدی به‌شکل 24 ساعته بوده و مشتریان می‌توانند بنا بر ضرورت در طول شبانه‌روز از خدمات رشیدی بهره ببرند.

خدمات رشیدی با اعزام کارشناس تخلیه چاه، ابتدا تمامی جوانب و علت پر شدن انبار فاضلاب را بررسی نموده و سپس با استفاده از روش‌های نوین تخلیه چاه، اقدام به خالی نمودن فاضلاب خواهد نمود. در صورت نیاز اقدامات لازم جهت تعمیر بخش‌های از چاه فاضلاب نیر توسط خدمات تخلیه چاه رشیدی صورت خواهد گرفت.

تخلیه چاه و فاضلاب ارزان در رباط کریم

تخلیه چاه و فاضلاب ارزان در رباط کریم
تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم ارزان

تعرفه تمام روش‌های تخلیه چاه به‌وسیله مدرن‌ترین ابزار تخلیه چاه زیرنظر اتحادیه بوده و شرکت تخلیه چاه رشیدی در رباط کریم نیز از همان نرخ تعیین‌شده پیروی خواهد نمود.

خدمات تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم با قیمت ارزان همیشه به معنای دریافت خدمات باکیفیت نیست. تخلیه چاه ارزان راهی تبلیغاتی برای تخلیه چاه فاضلاب است؛ اما خدمات رشیدی با رفع علت پر شدن انبار فاضلاب، ساکنین ساختمان را برای چندین سال از عوارض پر شدن چاه فاضلاب نجات خواهد داد.

هزینه و مدت زمان تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم 

هزینه‌های تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم بر اساس استفاده از شیوه تخلیه چاه استفاده شده متغیر است. قیمت تمام خدمات بر اساس نرخ اتحادیه بوده و خدمات تخلیه چاه رشیدی تنها بر پایه قیمت تعیین شده میزان هزینه‌کرد را برای مشتری محاسبه خواهد نمود.

مدت زمان باز کردن لوله‌ها بستگی به عوامل مختلفی مانند: علت اسنداد، شدت اسنداد، محل اسنداد و…. است و همگی این موارد در طول مدت زمان باز کردن لوله ها تأثیرگذار هستند. با تمام این احوال تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم خدمات رشیدی خدمات خود را در سریع ترین زمان ممکن و با بالا ترین کیفیت ارائه می‌دهند. شما می‌توانید برای دریافت خدمات لوله بازکنی در سریع ترین زمان ممکن، با کارشناسان کادر پشتیبانی خدمات رشیدی تماس بگیرید.

چرا از خدمات رشیدی کنیم؟

خدمات رشیدی
تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم
 • بیش از 10 سال سابقه کار
 • پرسنل مجرب و آموزش دیده
 • استفاده از تجهیزات پیشرفته و تخصصی
 • آماده ارائه خدمات به صورت 24 ساعته

سوالات متداول 
در این بخش از سایت خدمات تخلیه چاه رشیدی به سوالات احتمالی شما پاسخ خواهیم داد. در صورتی که جواب پرسش خود را پس از مطالعه متن توضیحی بالا و پاسخ به سوالات پیدا نکردید؛ می‌توانید به‌صورت تلفنی با شماره 09125850680 تماس بگیرید.

هزینه تخلیه چاه چقدر است؟

تمامی هزینه‌ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و به ازای هر روش تخلیه چاه این مقدار متغیر است. بنا بر استفاده از هر کدام از روش‌های نوین تخلیه چاه، قیمت نهایی کار مشخص می‌شود. لازم به ذکر است که تمامی هزینه‌ها بر طبق نرخ مصوب اتحادیه دریافت می‌شود. و هزینه تخلیه چاه بسته به ظرفیت تانکر هزینه آن متغیر است.

فرق لوله بازکنی و تخلیه چاه؟

رفع انسداد لوله‌های خروجی فاضلاب را لوله بازکنی گفته اما خالی کردن انبار فاضلاب را تخلیه چاه گویند. شرکت خدماتی رشیدی در صورت نیاز مشترکین هر دو عملیات لوله بازکنی و تخلیه چاه را به نحو صحیح ارائه خواهد نمود.

چطوری درب چاه فاضلاب ساختمان را پیدا کنیم؟

کارشناس تخلیه چاه با استفاده از تجربه و دانش تخصصی خود درب چاه فاضلاب را پیدا خواهد نمود.

عوامل تاثیرگذار در قیمت تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم

عوامل تاثیرگذار در قیمت تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم
تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم

تخلیه فاضلاب یکی از موارد مهم در بهداشت و محیط زیست است که هر خانواده باید به آن توجه داشته باشد. قیمت تخلیه فاضلاب  ممکن است برای هر فردی متفاوت باشد و بر اساس عواملی از جمله منطقه، نوع فاضلاب و میزان آن، نوع خدماتی که شرکت تخلیه فاضلاب ارائه می‌دهد هزینه‌ها متفاوت باشد که در ادامه چند نمونه از عوامل تأثیر گذار در قیمت تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم را برای شما عنوان می‌‍‌کنیم.

در نظر داشته باشید که عوامل مختلفی می‌توانند بر قیمت تخلیه فاضلاب تأثیر بگذارند و ممکن است در هر منطقه و شرایط متفاوتی، قیمت متغیر باشد. که در زیر چند نمونه از آنها را برای شما به نمایش گذاشته ایم.

 1. موقعیت جغرافیایی: قیمت تخلیه چاه فاضلاب به شدت تحت تأثیر موقعیت جغرافیایی قرار گرفته است. در بعضی مناطق، تخلیه فاضلاب ممنوع است و باید از سیستم های دفع فاضلاب مجاز استفاده کرد که هزینه بیشتری دارند. همچنین، در بعضی مناطق، تخلیه فاضلاب فقط مجاز در زمان های خاصی از سال است که هزینه های بیشتری در پی دارد.
 2. نوع چاه: نوع چاه نیز بر قیمت تخلیه فاضلاب تأثیر می‌گذارد. برخی چاه‌ها با نوع خاصی از فاضلاب سازگار نیستند و باید در این صورت از روش‌های دیگری برای تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم استفاده شود که هزینه بیشتری دارند.
 3. حجم فاضلاب: حجم فاضلاب نیز بر قیمت تخلیه چاه فاضلاب تأثیر می‌گذارد. بیشتر شرکت‌‎های تخلیه چاه فاضلاب به صورت متر مکعب از مشتریان هزینه می‌گیرند. بنابراین، هرچه حجم فاضلاب بیشتر باشد، هزینه بیشتری در پی خواهد داشت.
 4. شرایط محیطی: شرایط محیطی نیز بر قیمت تخلیه فاضلاب تأثیرگذار است. در بعضی مناطق، شرایط محیطی به شدت آلوده هستند و باید برای دفع فاضلاب از روش‌های خاصی استفاده کرد که این روش‌ها هزینه بیشتری دارند.
 5. ارتفاع سطح زمین: در مناطق با ارتفاع بالا، هزینه تخلیه فاضلاب بیشتر است زیرا برای رسیدن به چاه فاضلاب باید از ماشین آلات سنگین و وسایلی که برای حمل و نقل و دفع فاضلاب استفاده شوند که استفاده کردن این ابزارآلات و ماشین‌ها هزینه شمارا افزایش می‌دهد. به علاوه، در مناطق با ارتفاع بالا، مسیر حمل و نقل و دفع فاضلاب پیچیده‌تر است که باعث افزایش قیمت آن می‌شود.
 1. ظرفیت شبکه فاضلاب: در مناطقی که شبکه فاضلاب وجود دارد، تخلیه فاضلاب از طریق این شبکه انجام می‌شود که قیمت آن کمتر است. اما در مناطقی که شبکه فاضلاب ندارند، باید از روش‌های دیگری برای دفع فاضلاب استفاده کرد که هزینه استفاده از آن‌ها بیشتر است.
 2. فاصله تا مرکز شهر: فاصله تا مرکز شهر نیز بر قیمت تخلیه فاضلاب تأثیر می‌گذارد. در مناطقی که نزدیک به مرکز شهر هستند، قیمت تخلیه فاضلاب بیشتر است. در حالی که در مناطق دورتر، قیمت آن کمتر می‌باشد.
 3. نوع خدمات ارائه شده: نوع خدماتی که شرکت تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم ارائه می‌دهد نیز بر قیمت آن تأثیرگذار است. برخی شرکت‌ها خدمات اضافی مانند پاک کردن چاه فاضلاب و ارائه مشاوره به مشتریان خود ارائه می‌دهند که قیمت آن‌ها بیشتر است. در نظر داشته باشید که ارائه مشاوره در شرکت خدمات رشیدی به صورت کاملاً رایگان می‌باشد.

تأثیر تخلیه چاه فاضلاب به موقع

تأثیر تخلیه چاه فاضلاب به موقع
تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم

تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم، یکی از مهمترین مسائل مرتبط با بهداشت عمومی و محیط زیست است. تخلیه به موقع فاضلاب، علاوه بر جلوگیری از آلودگی محیط زیست، می‌تواند در حفظ سلامتی و بهبود کیفیت زندگی افراد نقش مهمی ایفا کند.

تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم در زمان درست، می‌تواند تاثیرات مثبت زیادی داشته باشد. در ادامه تاثیرات مهم تخلیه به موقع فاضلاب را بررسی خواهیم کرد:

۱- کاهش روند آلودگی محیط زیست: تخلیه به موقع فاضلاب باعث کاهش روند آلودگی هوا، آب، خاک و زمین‌های زیرزمینی می‌شود. همچنین کاهش فشار بر روی سیستم فاضلاب، از کاهش نشت و دفع فاضلاب ناخالص به محیط زیست جلوگیری می‌کند.

۲- حفظ سلامتی افراد: تخلیه به موقع فاضلاب باعث جلوگیری از شیوع بیماری‌های عفونی ناشی از باکتری‌ها، ویروس‌ها و پارازیت‌های حاضر در فاضلاب می‌شود.

۳- صرفه‌جویی در هزینه‌ها: تخلیه به موقع فاضلاب به معنی کاهش هزینه‌های نگهداری و تعمیر سیستم فاضلاب و بهبود بهره‌وری آن است. همچنین جلوگیری از انسداد و خرابی لوله‌ها و تجهیزات فاضلاب، می‌تواند به صرفه‌جویی در هزینه‌های سیستم فاضلاب کمک کند.

۴- جلوگیری از شیوع بوی نامطبوع: تخلیه به موقع فاضلاب باعث جلوگیری از شیوع بوی نامطبوع و ناشی از فاضلاب می‌شود.

در آوردن اشیا از لوله

هرگاه اشیا مختلفی درون لوله‌ها یا سیستم‌های لوله‌کشی گیر کنند، ممکن است مشکلات جدی را برای شما ایجاد کنند. اینگونه موارد معمولاً باعث مسدود شدن لوله، کاهش جریان آب، نشتی‌های آب، یا حتی خرابی و خطر بروز آسیب در سیستم می‌شوند. بنابراین، در آوردن اشیا از داخل لوله‌ها بسیار اهمیت دارد.

در اینجا چند راه برای درآوردن اشیا از لوله‌ها را بررسی خواهیم کرد. این روش‌ها شامل استفاده از فشار آب، پلاگر، سیم و همچنین استفاده از کمک تکنسین‌های حرفه‌ای در صورت لزوم است. این روش‌ها، بسته به نوع شیء گیر کرده درون لوله و نوع سیستم لوله‌کشی، قابل انتخاب هستند.

 1. استفاده از فشار آب: اگر شیئی کوچک در لوله مانعی ایجاد کرده است، می‌توانید از فشار آب برای درآوردن آن استفاده کنید. با قرار دادن دهانه یک شلنگ آب در دهانه لوله و باز کردن کامل آب، می‌توانید با فشار آب، شیئ را از لوله بیرون بکشید.
ستفاده از ابزار پلاگینگ
تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم
 1. استفاده از ابزار پلاگینگ: اگر شیئی در لوله بزرگتر گیر کرده است، می‌توانید از تکنیک پلاگینگ استفاده کنید. برای این کار، نیاز به یک پلاگر (plunger) دارید. قبل از شروع، اطمینان حاصل کنید که لوله‌ای که شیء در آن گیر کرده است پوشیده شده و هوا به درستی مسدود شده است. سپس پلاگر را روی دهانه لوله قرار داده و با حرکات پیستونی آرام و با فشار منظم، شیء را از لوله بیرون بکشید.
 2. استفاده از سیم: اگر شیء بلندی مانند مو، پلاستیک یا پارچه در لوله گیر کرده است، می‌توانید از سیمی نازک و انعطاف پذیر استفاده کنید. ابتدا یک سیم نازک و پیچیده را به آرامی وارد دهانه لوله کنید و سپس آن را به آرامی بچرخانید تا شیء به سیم پیچیده شود. سپس با آهستگی سیم را بیرون بکشید و شیء را از لوله درآورید.

در هر صورت، مهم است که با دقت و احتیاط عمل کنید تا هرگونه صدمه‌ای به لوله نرسد. اگر مشکل شما حل نشد یا اگر لوله دچار آسیب شد، بهتر است از کمک یک شرکت تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم حرفه‌ای استفاده کنید. آنها تجربه و تخصص لازم برای حل مشکلات لوله‌کشی را دارند و می‌توانند به شما در این زمینه کمک کنند.

علاوه بر این، برای جلوگیری از بروز مشکلات در آینده، می‌توانید مراهمای زیر را رعایت کنید:

 1. جلوگیری از افتادن اشیا غیرمجاز به داخل لوله: از قرار دادن اشیا مانند پوشاک بزرگ، پارچه‌های بزرگ یا موادی که می‌توانند به لوله چسبیده و مسدود شوند، پرهیز کنید. همچنین، مطمئن شوید که لوله‌ها درست بسته شده‌اند و در صورت وجود درب یا پوششی، آنها را به درستی قرار دهید.
 2. استفاده از صافی‌ها: برای جلوگیری از ورود مواد غریبه به لوله، صافی‌های مناسب را در دهانه‌های لوله نصب کنید. این صافی‌ها می‌توانند جسم‌های بزرگ را متوقف کنند و از ورود آنها به داخل لوله جلوگیری کنند.
 3. تمیز کردن منظم لوله‌ها: برای جلوگیری از تجمع زباله و رسوبات در لوله‌ها، منظم آنها را تمیز کنید. می‌توانید از مواد شستشوی مناسب و ضدتجمع استفاده کنید تا لوله‌ها را به طور منظم پاک کنید.

در نهایت، در صورت بروز مشکلات مربوط به لوله‌کشی، بهتر است با یک تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم مجرب تماس بگیرید تا به شما در حل مشکل کمک کند.

شرکت تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم 

شرکت تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم 

پر شدن چاه فاضلاب یکی از پر دردسر ترین مشکلاتی است که امروزه در ساختمان ها و خانه های بی شماری رخ می‌‌دهد. برای اینکه مشکل پر شدن چاه فاضلاب را از بین ببرید نیاز است که چاه فاضلاب تخلیه شود، برای تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم از روش‌های مختلفی استفاده می‌‌شود که این روش‌ها بسیار متنوع و به روز هستند، یعنی با استفاده از این روش‌ها مشکل پر شدن چاه فاضلاب به سرعت حل شده و همه چیز به روال سابق برمی‌گردد.

البته لازم است بدانید تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم زمان و تایم خاصی دارد که بهتر است تخلیه فاضلاب در آن زمان‌ها انجام شود. در ادامه این مقاله به بررسی علائم پر شدن چاه، روش‌های تخلیه و خدماتی که مراکز خدماتی تخلیه چاه ارائه می‌دهند آشنا خواهید شد.

علائم پر شدن چاه چیست؟

پر شدن چاه می‌تواند علائم مختلفی داشته باشد که در ادامه به چند مورد از علائمی که در هنگام پر شدن چاه رخ می‌دهد و توسط افرادی که شاهد پر شدن چاه بوده اند مشاهده و ذکر شده است اشاره خواهد شد، البته لازم است بدانید که این علائم از علائم حتمی پر شدن چاه نمی‌باشند و می‌تواند  دلایل دیگری نیز داشته باشد.

 • بوی بد فاضلاب

 • بوی بد فاضلاب

از آن جایی که امکان دارد در زمان پر شدن فاضلاب، چاه مواد اضافی را قبول نکند و پس بزند، همین امر باعث می‌شود بوی بدی از فاضلاب به مشام برسد که فضای داخلی خانه را نیز پر خواهد کرد. این مورد یکی از علائم اصلی پر شدن چاه می‌باشد.

 • نشتی فاضلاب

هنگام پر شدن چاه شاهد نشتی فاضلاب نیز خواهید بود امروزه در ساختمان‌هایی که در شهر رباط کریم ساخته می‌شوند چاه ها ابعاد کمی دارند و تمام مواد اضافی به سمت فاضلاب هدایت می‌شوند در نتیجه چاه فاضلاب دارای رطوبت زیادی می‌باشد که این رطوبت می‌تواند عاملی برای نشتی فاضلاب باشد.

 • بیرون زدن مواد فاضلاب

یکی دیگر از مواردی که می‌توان آن را دلیلی بر پر شدن چاه فاضلاب دانست بیرون زدن مواد فاضلاب از لوله ها، کاسه دستشویی و… می باشد. البته امکان دارد بر اساس گرفتگی لوله ها نیز این علائم مشاهده شود‌.

 • صدای آب

یکی از علائمی که می‌‌توانید از طریق آن متوجه پر شدن یا نشدن چاه شوید، صدای آب است. زمانی که چاه پر باشد و  آب یا فضولات مستقیما وارد چاه شوند به دلیل اینکه چاه کاملا پر است صدای آب را به وضوح خواهید شنید.

تخلیه چاه فاضلاب رباط کریم
برچسب ها:

2 نظر

 • اقای رشیدی ممنون بابت تخلیه چاهمون در شهر رباط کریم
  بسیار خوش اخلاق و آن تایم هستید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خطرات ریختن اسید در چاه فاضلاب

خطرات ریختن اسید در چاه فاضلاب

تشخیص محل دقیق چاه فاضلاب

تشخیص محل دقیق چاه فاضلاب

فاضلاب چیست

فاضلاب چیست

گرفتگی توالت فرنگی با دستمال کاغذی

گرفتگی توالت فرنگی با دستمال کاغذی

باز کردن لوله توالت فرنگی

باز کردن لوله توالت فرنگی

علت برگشتن آب از لوله فاضلاب

علت برگشتن آب از لوله فاضلاب

رفع بوی بد چاه فاضلاب

رفع بوی بد چاه فاضلاب

لوله بازکنی فوری در تهران

لوله بازکنی فوری در تهران

علت زود پر شدن چاه فاضلاب

علت زود پر شدن چاه فاضلاب